Gelin Evi Ebru Kimdir 14 Mayıs Kim Kazandı Kaç Puan Aldı ?

Beylikdüzü sakinlerinden Gelin Evi Ebru kimdir ? Gelin Evi 14 mayıs günü kaç puan aldı. Evine davetli all star gelinleri ağırlayan Ebru Hanım’ın evini nasıl buldu ? Gelin Evi 14 mayıs özeti neler oldu kim ne yorum yaptı evinden resimler.

All Star gelinleri ilk evi gezerek başladılar. Önce salona gelen gelinler geniş eve nasıl kötü yorum yapacaklarını şaşırdılar. Öncelikle evin çok yoğun dizaynı olduğundan dağınık durduğunu ileri sürdüler. Büyük mutfak tezgahına sahip alana ise insan burada nasıl çalışabilir ki kullanımı rahat değil dediler. Suna gelinin yorumlarını ise sert kelimeleri ile Nur Yeliz devam etti.

Gelin Evi Allstar Ebru Kimdir

Geç kalan yarışmacılar evin şehir merkezinden uzak olduğunu kendileri şehirde yaşadıklarını bu yüzden de trafiğe takıldıklarını söyleyerek eleştirilere başladılar. Burcu hanımın geniş bileklik altın seti çok dikkat çekti. Spot ışıklar ile dizayn edilmiş tavanı takip eden açık renk duvar renkleri ile koltuk takımı bir uyum içerisinde. Koltuk takımı yastık desenlerini eleştirdiler. Gelin Evi yapımcıları ise Ebru Hanım’ın evini son derece başarılı bulduğunu açıkladı. Orta sehpaya bile bahane bulundu. Ebru Hanım bu kadar eleştiriye karşı ne diyeceğini şaşırdı.  Nurdan hanımın takıldığı orta sehpa bizce gereksizdi.

Ebru Hanım’ın duvarındaki tablonun ise gerçek bir hikayesi bulunuyor. Makedonya’yada geçen bir hikayeyi anlatan tablo olduğunu öğrenen yarışmacılar yorum yapmadı. Farklı kültürleri tanımayı seven Gelin Evi Ebru Hanım evini gayet iyi bir şekilde dizayn ettiğini düşünüyoruz. Ancak televizyon ünitesi ve bazı eşyaları çok yeni olmadığından diğer yarışmacıların eleştirisi haline geldi.

Gelin Evi All Star Ebru Hanımın Evi

Gelin Evi All Star Ebru Hanım kaç puan aldı ?

Dolapta ise ilk yaş günü pastasını halen saklayan Ebru Hanım maketten yaptırdığını itiraf etti. Filinstone olarak bilinen çizgi filmin maket pastası güzel bir dekor oluşturmuş oldu. Ev hediyesi olarak güzel dekor sağlayacak duvara asma aparatı da olan çiçek şeklinde tabağı masanın üzerine koydular. Mutfağa geçen yarışmacılar geniş olan mutfağa da bahane bulmaktan kaçınmadı.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.