Gelin Evi Final mi Yapacak Bitecek mi? Yoksa 2. Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Show tv ekranlarında yayınlanan ve farklı tarzı ile dikkatleri çekmeye devam eden Gelin Evi programı Final mi Yapacak Bitecek mi? Yoksa 2. Yeni Sezonda Devam Edecek mi? soruları merak edilmeye başlandı. Sıradışı konusu ile ev hanımları ve evlenecek kızların gözdesi olan programın geleceği merak konusu oldu.

Bizde sizlere Gelin Evi Final mi Yapacak Bitecek mi? konusunda detaylı bilgilendirme yapalım istedik. Reytingleri analiz edip reklam kazançlarına bakıp programın devam edip etmeyeceği hakkında fikir vereceğiz bu yazımızda. Bir çok kişiye fırsat olan Gelin Evi Show tv de 2. Yeni Sezonda Devam Edecek mi? yoksa final yaparak veda mı edecek?

Show Tv ekranlarında sevilen yarışma programı Gelin Evi izleyicileri tarafından ilgiyle takip ediliyor. Reytingleri çok yüksek olmasa da ev hanımlarının yoğun ilgisiyle karşılanan program için devam edip etmeyeceği kararını yapım ekibi alacak. Mayıs ayının sonunda kesinleşecek olan programın geleceği için reytinglerden dolayı çok zor olarak nitelendiriliyor.

Değişik formatıyla dikkat çeken Gelin Evi yarışmasında her hafta başka yarışmacılar ekran karşısına çıkıyor. Bu yüzden sıkıcı olmaktan kurtulan yapımda aslında herşey sizlerin elinde. Gelin Evi neden bitti niçin final yaptı Gelin Evi devam edecek mi gibi soruları duymak yerine kesin olarak devam etmesi için kanala ve sitemize yorumlar gönderebilir, devam etmesini talep edebilirsiniz.

Yorum ve görüşlerinizi açıkça yazdığınız için şimdiden teşekkür ederiz..

YORUMLAR

  1. Programı ilgiyle ve merakla izliyorum fakat gelinlerin birbirlerine olan acimasiz ve gereksiz yorumları bizi yarışamdan soğutuyor..güzel fikir veren bir yarışma ben severek izliyorum bittiğine üzüldüm tekrar yayınlansın lutfen

  2. Basta guzeldi ama simdi berbat ve seviyesiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.