Gelinim Mutfakta 1-5 Ekim Cuma Yeni Yarışmacılar Kim, Hafta Finali Hangi Gelin Kazandı

Gelinim Mutfakta 1-5 Ekim Cuma Yeni Yarışmacılar Kim, Hafta Finali Hangi Gelin Kazandı?  Gelinim Mutfakta yarışmasında 1 ekim pazartesi bölümünde yarışmaya yeni bir gelin kaynana dahil oldu. Gelinin adı Tuğçe. Kayınvalidenin adı Sevgi. Sevgi Kayınvalide ve Tuğçe Gelin birlikte yaşıyorlar.

Gelinim mutfakta Başak haftanın birincisi oldu..

Gelinim mutfakta Başak haftanın birincisi oldu

En çok bu konuşuldu geldikleri gün. Sevgi Hanım gelinini zeki olduğu için yanımda kalıyorlar dedi. Tuğçe’de beni derin kuyudan o çıkardı dedi kaynanasına bağlılığını dile getirdi. Maddi manevi zorluklardan kurtardığı için onunla yaşadıklarını anlatmış oldu. Yasemin de maddi durumun iyi olsa birlikte olmazdınız dedi. Tuğçe de evet dedi ve maddi olanaksızlıklardan dolayı birlikte yaşadığını itiraf etmiş gibi oldu.

Gelinim Mutfakta 1 ekim de yarışmaya katılan Sevgi Hanım ve Tuğçe aynı evde yaşamanın karşılıklı sabır işi olduğunu söylüyorlar. Şayet diğer gelinlere önceki gün Fatih Ürek kayınvalidelerinizle aynı evde yaşar mısınız dendiğinde bazısı denize tüpsüz dalarım daha iyi kayalıklardan paraşütsüz atlarım daha iyi demişlerdi.

Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni haftasında neler oldu? Pazartesi günü hangi yemek yapıldı? Pazartesi günü kayınvalideler gelinlerine nasıl puanlar verdiler?

Gelinim Mutfakta yarışmasında pazartesi günü Ezgi ve Başak 12 puan aldı. Kura ile birinci seçmeye karar verdiler. Tuğçe ve Yasemin 11 puanla berabere kaldılar. Kura ile seçilen isim de Ezgi oldu. Ezgi pazartesi günü çeyrek altının sahibi oldu.

SALI GÜNÜ GELİNİM MUTFAKTA GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Salı günü yapılan yemeğin adı patatesli dilim börek oldu. Salı günü 15 puan alınan en yüksek puan oldu. Başak ve Ezgi dünkü gibi yine kuraya kaldı. Bu sefer kuradan ismi çıkan kişi Başak oldu. Gelinim Mutfakta yarışmasında gün birincisi Başak oldu. Salı günü birincisi de yine kura ile seçilen isim Başak oldu.

Gelinim Mutfakta perşembe günü puanlamasını sizlerle paylaşalım; Sebzeli türlü yemeği ile en düşük puanını alan gelini Ezgi oldu. Başak yine en yüksek puanla gün birinci oldu.

Salı, çarşamba, perşembe ve cuma günleri de Gelinim Mutfakta yarışmasında neler oldu? Hangi gelin günün birinci oldu ve hafta finalinde kim birinci oldu sizlerle konumuzda paylaşacağız.

YORUMLAR

  1. Başak masalari gezip kaynanasina tiyo veriyor kücük doğramıs büyük doğramiş diye kendininkini söylüyor ben böyle yaptim diye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.