Gelinim Mutfakta 10-11-12-13-14 Aralık Çeyrek Altını Bilezikleri Hangi Gelin Kazandı?

Gelinim Mutfakta 10-11-12-13-14 Aralık Çeyrek Altını Bilezikleri Hangi Gelin Kazandı? Gelinim Mutfakta yarışmasında 10-11-12-13-14 aralık bu hafta yeni yarışmacıların katılımıyla devam ediyor. Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasına katılan yarışmacıların bilgileri sizlerle.

Gelinim Mutfakta yarışmasında cuma elenen yarışmacı hamileliğin son günlerinde olduğu için gitmek istedi. Puan olarak en düşük puanı alarak Hatice gelin ve kayınvalidesi İlhame Hanım elendi. Cuma elenen Hatice Gelin ve İlhame Kaynananın yerine gelen yeni yarışmacılar pazartesi katıldı. Gelinim Mutfakta yarışmasında pazartesi günü Rümeysa Gelin ve Nezahat Kaynana katılıyor.

Rümeysa Gelin ve Nezahat Hanım yarışmaya katılınca eğlence gösterileri ile karşılaştı. Çünkü Cansu Hatice’nin elenmesini kutladı programda. Gelinim Mutfakta yarışmasında 10 aralık pazartesi günü gelinler Brokolili Tavuk Yemeği yaptılar. Yapılan yemekleri kayınvalideler tatlarına baktılar. Kayınvalideler puanlarını verdiler.  Yapılan yemek sonucu en düşük olan 10 puanı Rümeysa ve Emel aldı. 3. lük ve 4. lüğü paylaştılar. En yüksek puan olan 15 puanı Cansu Hanım aldı. Cansu cuma günü bilezikleri kazandı. Pazartesi günü de çeyrek altını kazanıyor. Cansu sonrasında verdiği röportajda zor şartlar altında altın kazandığını söyleyerek gülüyor. Bakalım Cansu çeyrek ve bilezik kazanmayı sürdürecek mi? Elif bu duruma çok bozulmaya başladı.

Gelinim Mutfakta yarışmasında salı günü Zeytinyağlı yaprak sarma yemeği yapıldı. Zeytinyağlı yaprak sarmayı Rümeysa Gelin hiç yapmadığı için çok kalın sardılar. Cansu Gelin Rümeysa’nın yanına gitti ve ona yaprak sarmayı gösterdi. Buna diğer gelinler tepki gösterdi. Cansu’nun masaları gezip teftiş etmesi onları rahatsız ediyor.  Bu durum sonunda kayınvalideler puanlarını veriyorlar.

Salı günü günün en düşük puanı olan 8 puanını alan isim Cansu oluyor. Günün en düşük 2. puanının sahibi 10 puanla Emel oluyor. Günün 2. ismi Elif olurken günün en yüksek puanını alarak 13 puanla Rümeysa birinci oluyor ve çeyrek altını kazanıyor.

Cansu Rümeysa’ya sarma sarma dersi vermişti. Ancak puanı da kaptırmış oldu. Rümeysa ilk kez yapmasına rağmen Zeytinyağlı yaprak sarma da 1. oldu.

12 Aralık çarşamba günü Gelinim Mutfakta yarışmasında en yüksek puan olan 14 puanı alarak günün birincisi Emel ve Cansu oldu. Kura ile birinci seçildi. Kuradan çıkan isim Emel oluyor. Emel ilk çeyrek altınını kazandı. 

Gelinim Mutfakta yarışmasında 13 Aralık perşembe günü en yüksek puanı alan gelinini sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Gelinim Mutfakta yarışmasında perşembe günü 194. bölümü ile yayınlandı. Rümeysa 8 puanla en az puanı aldı perşembe günü. Gelinim Mutfakta 13 aralık bölümünde Cansu gün birincisi oldu. Çeyrek altını kazandı. Cuma hafta finalinde neler olacak?

Cuma günü en yüksek puanı alan Elif oldu. Haftanın en düşük puanı 53 puanla Emel oldu. EMEL GELINIM MUTFAKTA YARIŞMASINDAN ELENDİ. 

HAFTANIN EN YÜKSEK PUANINI ALAN 69 PUAN ISIM DE ELIF ALDI 5 ALTIN BILEZIGI KAZANDI.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gelinim Mutfakta 10-11-12-13-14 Aralık Çeyrek Altını Bilezikleri Hangi Gelin Kazandı? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2018