Gelinim Mutfakta 11-15 Şubat Cuma Çeyrek Altını Kim Aldı Bilezikleri Kim Kazandı?

Gelinim Mutfakta 11-15 Şubat Cuma Çeyrek Altını Kim Aldı Bilezikleri Kim Kazandı? Gelinim Mutfakta yarışmasında 11 şubat pazartesi yarışmaya yeni katılan Nergis ve kayınvalidesi Filiz Hanım ile yarışma devam ediyor. Gelinim Mutfakta yarışması 11-15 şubat cuma yarışan gelin kayınvalide çiftleri Filiz-Nergis Kaynak, Besime-Gülcan Ekinci, Songül-Sina Malatya ve Reyhan-Ezgi Yıldırım.

Gelinim Mutfakta yarışmasında pazartesi günü Kıymalı Enginar yemeği yapıldı. Kıymalı Enginar 11-15 Şubat cuma haftasında yeni yemekler yapıldı. Kayınvalideler puanlar veriyor ve hafta içi gelinler çeyrek altınlarını kazanıyorlar. Bu hafta da aynı prosedür devam ediyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında 11 Şubat pazartesi kıymalı enginar yemeği yapıldı. Kıymalı enginar yemeğinin ardından puanlar verildi çeyrek altını kazanan isim belli oldu.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 12 Şubat salı günü Tavuklu Bulgur Köftesi yapıldı. Tavuklu Bulgur Köftesi yapıldı. Gelinim Mutfakta yarışmasında Tavuklu Bulgur Köftesini kayınvalideler tattı ve puanlar verildi. Gelinim Mutfakta yarışmasında 12 şubat salı günü Nergis Hanım en yüksek puan alarak çeyrek altını kazandı.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 13 Şubat çarşamba günü de birbirinden güzel yemekler yapıldı. Çeyrek altını kazanan gelin Nergis oldu. Nergis programa yeni katılmasına rağmen bu hafta en çok çeyrek altın kazanan isim oldu. Nergis Hanım Çarşamba günü çeyrek altın kazandı.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 14 Şubat perşembe günü çeyrek altın kazanan isim Nergis oldu. Cuma günü hafta finalinde Gelinim Mutfakta yarışmasında ise yaptığı yemekle çeyrek altını kazanan gelin Ezgi oluyor. Ancak hafta finalinde haftanın en yüksek puanı alan isim için Ezgi ve Nergis kuraya kaldı. Kurayı Ezgi kazandı ve 5 bileziği Ezgi kazandı.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 15 Şubat günü hafta finalinde kazanan isim Ezgi oldu. Gelinim Mutfakta yarışmasında 15 şubat cuma günü hafta finalinde elenen isim Sina oldu. Sina elendi ve yerine pazartesi günü yeni yarışmacı dahil olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gelinim Mutfakta 11-15 Şubat Cuma Çeyrek Altını Kim Aldı Bilezikleri Kim Kazandı? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2019