Gelinim Mutfakta 12 Kasım Selen ve Kaynanası Kamile Geldi Selen Kaç Aylık Hamile

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Selen ve Kaynanası Kamile Geldi Selen Kaç Aylık Hamile… Gelinim Mutfakta yarışmasına bu pazartesi günü yeni yarışmacılar dahil oldu. Geçen hafta finalinde yarışmadan elenen isimler Özüm ve kaynanası Ayten Hanım olmuştu.

Gelinim Mutfakta 12 Kasım pazartesi günü Özüm ve Ayten Hanım’ın elenmesinin ardından programa dahil olan yeni yarışmacılar kim oldu? Gelinim Mutfakta yarışmasında Özüm’den boşalan mutfak masasını doldurmak için hamile bir yarışmacı geliyor. Fragmanda kocaman bir hamile karnı görüldü. Bu da akıllara programdan hamile olarak giden kim vardı sorusunu akıllara getirdi.

Gelinim Mutfakta yarışmasında programdan hamile olarak ayrılan iki isim vardı. Biri Hatice diğeri Selen. Aslında Cansu’da hamile olarak gitti ancak doğum yaparak geldi bildiğimiz üzere. Gelinim Mutfakta yarışmasında Hatice programa geri dönmeyeceğini sosyal medya hesabı hikayesinden paylaşmıştı. Bu yüzden de Hatice olmadığı tahmin ediliyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasında pazartesi programa geri dönen yarışmacı Selen ve kayınvalidesi Kamile Hanım. Selen yarışmadan 2 aylık hamile olarak ayrıldı. Ayrı kaldığı süre 2 ayı geçti. Bu yüzden de karnı iyice belli olmuş olarak programa geri dönüyor diye tahmin ediliyor.  Gelinim Mutfakta yarışmasında 12 kasım pazartesi Selen Hanım ve kayınvalidesi Kamile Hanım programda olduğu sürede Cansu ve Özlemde vardı. Bu yüzden de eski kavgalar tartışmalar tekrar gün yüzüne çıkacaktır.

Gelinim Mutfakta yarışmasında Selen Özelkara Kimdir? Selen 25 yaşında. Selanik göçmeni olan yarışmacı İstanbulda doğup büyümüş. 5 yıllık evli ve 4 yaşında bir kızı var. Selen Özelkara 4.5 aylık hamile. Selen’in kayınvalidesi Kamile Hanım’da aslen Hataylı ve İstanbul’da oturuyorlar.

Gelinim Mutfakta yarışmasına önceden katılmış olan Selen ve kaynanası Kamile hanım katılınca neler olacak göreceğiz. Gelinim Mutfakta yarışmasına Selen’in geri dönmesi sizce doğru karar mı? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Selen ve Kaynanası Kamile Geldi Selen Kaç Aylık Hamile (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 11 Kasım 2018