Gelinim Mutfakta 12 Nisan Hafta Finali Kim Kazandı Kim Elendi? - Dizi Haberleri – Oyuncuları


Gelinim Mutfakta 12 Nisan Hafta Finali Kim Kazandı Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Hafta Finali Kim Kazandı Kim Elendi? Gelinim Mutfakta yarışmasında 8 Nisan pazartesi ve 12 Nisan cuma haftasında yarışan gelinler bu hafta çok iddaalı. Gelinler tüm hafta boyunca yine en güzel yemeklerini yapıp en yüksek puanı almak için çabalayacaklar. Gelinim Mutfakta yarışmasına bu hafta katılan gelin kim?

Gelinim Mutfakta yarışmasında 8 Nisan pazartesi katılan yarışması Sevim Üzüm ve Güngör Üzüm. Yeni katılan yarışmacılarda Gelinim Mutfakta yarışmasında kendinden söz ettireceğe benziyor. Gelinim Mutfakta bu hafta yarışan Nazlı-Beyza Bitmiş, Besime-Gülcan Ekinci, Sevim-Güngör Üzüm ve Reyhan-Ezgi Yıldırım gelin kaynana çiftleri her gün başka yemek için yarışıyorlar. Yemeği en güzel yaparak kayınvalidelerden en yüksek puanı alan gelinler günlük çeyrek altın alıyorlar. Gelinim Mutfakta da tüm hafta boyunca en yüksek puanı alan gelin de 5 bilezik sahibi oluyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 8 Nisan pazartesi Pırasa Köftesi yapıldı. Pırasa köftesinden en yüksek puanı alan gelin Gülcan oldu. Gülcan çeyrek altını kazanarak haftanın ilk gününe damga vurdu. Salı günü de Şiveydiz için yarıştı gelinler. Şiveydiz yemeğini en güzel yapan gelin ise Güngör oldu. Güngör yarışmaya katılalı henüz iki gün olmasına rağmen gün birincisi olmayı başarıyor.

YENİ HABER >>>  Sağlıklı Pazarlar Programının Sunucusu Kimdir ? Doktor C. Genco Çetinkanat Kimdir İletişim

Gelinim Mutfakta yarışmasında 10-11-12 Nisan günlerinde de aynı şekilde yemekler yapılacak. 12 Nisan Gelinim Mutfakta yarışmasında hafta finali yapılacak. Hafta finalinde olacakları sizlere konumuzda paylaşıyoruz. Gelinim Mutfakta yarışmasında 12 Nisan cuma hafta finalinde hafta birincisi olan isim Güngör oluyor. Yani bu hafta yarışmaya yeni katılan Güngör bileziklerin sahibi oluyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 12 Nisan cuma günü elenen isim ise Beyza oluyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında 12 Nisan cuma elenen isim Beyza olurken hafta birincisi de Güngör oluyor. Gelinim Mutfakta tüyolarını sizlerle konumuzda paylaştık. Günler öncesinden hafta finali tahminimiz bu şekilde. Sizde yorumu aşağıya yazabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 9 Nisan 2019