Gelinim Mutfakta 15-19 Ekim 2018 Gün Birincisi Hafta Finali Birincisi Kim Oldu Kazandı?

Gelinim Mutfakta 15-19 Ekim 2018 Gün Birincisi Hafta Finali Birincisi Kim Oldu Kazandı? Gelinim mutfakta yarışmasında 15 ekim pazartesiden başlayan haftadan 19 ekim cuma gününe kadar yayınlanan bölümde neler olacak? Gelinim Mutfakta yarışması 15-19 ekim cuma hafta finalinde neler oldu kim kazandı?

Gelinim Mutfakta yarışmasında 15 ekim pazartesi günü 31. haftasına başladı. Cuma günü elenen isim gelin Yasemin Hanım ve kayınvalidesi Öznur Hanım olmuştu. Öznur Hanım programda sakinliği ile tanınmıştı. Diğer kayınvalideler gibi kavga etmeyen kimseyle tartışmayan biriydi. Hanımefendiliği ile beğeni kazandı her zaman.

Özüm Sakarya İzmir doğumlu ve henüz 10 günlük evli. Kayınvalidesi Ayten Sakarya Siirt doğumlu. Gelinim Mutfakta yarışması Özüm balayından direk bu programa katıldığını söylüyor. Ayten Hanım aslen Siirtli olduğunu söylüyor. Perde pilavından her şekilde her yemeği yaparım diyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasına Yasemin’in yerine gelen Özüm de yarışmaya ayrı bir renk katacaktır.Özüm ve kayınvalidesi Ayten Hanım programda aktif şekilde görünecektir. Bakalım Özüm henüz 10 günlük gelin olmasına rağmen yemekleri ile kayınvalidelerden yüksek puan alabilecek mi?

Gelinim Mutfakta yarışması haftanın ilk günü olan pazartesi günü İrmik Köftesi yapıldı. İrmik Köftesi yemeği yapılırken gelinler ve kaynanalar arasında tatlı atışmalar yaşandı her zaman ki gibi. İrmik Köftesi’ni kayınvalideler tattı ve puanlarını verdiler.

Gelinim Mutfakta yarışmasında kayınvalideler İrmik Köftesi yemeğini yeyip puanlarını verdiler. Haftanın ilk günü olan pazartesi günü birinci olan isim Emel oldu. Kayınvalidesi ile bugün yöresel kıyafetleri ile gelen ve kaşık oynayan gelin kaynana gün birincisi oldular.

Salı günü yemeği Pirpirim Aşıydı. Pirpirim aşını en iyi yapan ve salı günü 18 puanla gün birincisi olan isim Özüm oldu.

Çarşamba günü Kuru meyveli dilim çörek yapıldı. Kuru Meyveli Dilim çörek için gelinler ellerinden geleni yaptılar. Çarşamba günü birincisi 16 puanla Başak oldu.

Gelinim Mutfakta perşembe günü gün birinci Özüm oldu. Özüm kayınvalidelerden 17 puan aldı. Günün en düşük puanı 8 puanla Ezgi ve Başak oldu. Ezgi ve Başak’a birlik olmak yaramadı anlaşılan..

Gelinim Mutfakta yarışmasında hafta birincisi belli oldu.

GELİNİM MUTFAKTA HAFTA BİRİNCİSİ BU HAFTA PROGRAMA GELEN ÖZÜM OLDU. ÖZÜM HENÜZ 10 GÜNLÜK GELİN ANCAK HAFTA BİRİNCİSİ OLDU GELİR GELMEZ. TEBRİKLER…

GELİNİM MUTFAKTA YARIŞMASI 19 EKİM CUMA BİRİNCİSİ YENİ GELEN GELİN ÖZÜM OLDU.

Gelinim Mutfakta yarışmasında kaynanalar kaç puan verdi kim gün birincisi oldu? Gelinim Mutfakta hafta finali birincisi kim oldu? Bilgileri sizlerle paylaşacağız. Konumuz güncellenecektir…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Ekim 2018