Gelinim Mutfakta 17-21 Eylül Yeni Yarışmacıları, Kazanan Kim Kaç Puan Aldı?

Gelinim Mutfakta 17-21 Eylül Yeni Yarışmacıları Kimler Kazanan Kim Kaç Puan Aldı? Gelinim Mutfakta yarışmasına pazartesi günü yeni bir yarışmacı dahil oluyor. Yarışmacılar eskilerden geliyor.

Hanife Hanım ve gelini Başak stüdyoda. Başak stüdyoyu fethetmeye geldiğini söylüyor. Gelinim Mutfakta yarışması 17 eylül pazartesiden itibaren yeni bölümleri yayınlanmaya başlıyor. Pazartesi günü programa yeni bir yarışmacı ve kayın validesi dahil oldu. Bu sefer katılan yarışmacılar eski yarışmacılardan seçildi.

Gelinim Mutfakta yarışması 17 eylül pazartesi katılan yeni yarışmacılar Başak ve Hanife Kuvel. Gelinim Mutfakta yarışması Hanife Kuvel Rize doğumlu iki oğlu var. Daha önce Gelinim Mutfakta 9. haftasında yer aldı. Başak Kuvel de 3.5 yıllık evli ve İstanbul’da oturuyor.

Gelinim Mutfakta yarışmaaı 17-21 eylül haftasında her gün neler olacak? Başak gelir gelmez hemen Ezgi ile tartışmaya başladı. Başak ve Hanife Hanım Ezgi ve kaynanası Reyhan Hanım’a kabus olmaya geldi anlaşılan. Başak Ezgi ile tartışmaya başlarken Hanife Hanım da Reyhan Hanım’la kavgalara başladı hemen.

Gelinim Mutfakta yarışmasında pazartesi günü ”Kıymalı Pırasa” yemeği yapılıyor. Kıymalı Pırasa için tarifleri verdi Fatih Ürek. Sonrasında kaynanalar yemekleri nasıl yapacağını anlattı ve odalarına gittiler. Gelinler de yemekleri yapmaya başladılar ama yemekle birlikte tartışmaya da başladılar. Bakalım bundan sonra programda neler olacak?

Gelinim Mutfakta yarışmasında pazartesi günü hangi gelinin yemeği en güzel oldu ve kim daha çok puan aldı? Hangi kaynana gelininin tabağını buldu ona tam puan verdi? Gelinim Mutfakta yarışması bu hafta her gün neler oldu? Sizlerle bunları paylaşmaya devam edeceğiz.

Gelinim Mutfakta yarışmasında başvurular için 0530 520 01 01 numarayı arayabilirsiniz. Sizlerde Gelinim Mutfakta yarışmasında katılıp kayınvalideniz ile bir anınız olsun isteyebilirsiniz. Aynı zamanda her gün en yüksek puanı alıp çeyrek altın kazanırsınız. Cuma hafta finalinde de en çok puanı kazanan isim kim olursa 5 bilezik sahibi oluyor.

Gelinim Mutfakta pazartesi günü Burcu Birinci ve çeyrek altın kazandı. 

Gelinim Mutfakta salı günü Ezgi birinci ve çeyrek altın kazandı.

Gelinim Mutfakta çarşamba günü Başak birinci oldu ve çeyrek altın kazanmayı hak etti.

Gelinim Mutfakta perşembe günü Başak çeyrek altın kazanıyor günün birinci oluyor ancak kura ile.

Gelinim Mutfakta haftanın finalinde birinci olan isim kim olacak 5 bileziğin sahibi kim olacak?

Sizce bu haftanın birincisi hangi gelin olacak? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2018