Gelinim Mutfakta 17 Aralık Ezgi Geri Döndü Reyhan Kaynana Nerede Neden Gelmedi?

Gelinim Mutfakta 17-21 Aralık Günlük Puanlar Çeyrek Altını Kim Kazandı Haftanın Birincisi Kim? Gelinim Mutfakta yarışmasında 17 aralık pazartesiden itibaren yeni haftasına başlıyor. Cuma günü elenen gelin ve kayınvalideden sonra yeni haftaya yeni yarışmacılar ile başlıyorlar.

Gelinim Mutfakta cuma günü olanları bir hatırlayalım. Cuma günü gelinler yaptıkları yemekleri kayınvalidelere sundular. Puanlar verildi. Puanlardan 5 alan gelin hariç diğerleri memnun olmadı elbette. Böylelikle gün birincisi belli oldu. Gelinim Mutfakta yarışmasında cuma gün birisi olan isim Cansu oldu.

Cansu geçen haftalarda elenme riski yaşamıştı. Reyhan Kaynana ve gelini Ezgi onların yerine gitmek istediklerini söylemişlerdi. Böylelikle Cansu programda kalmıştı. Cansu’nun programda kalması ona çok faydalı oldu. Çünkü haftada bir iki sefer çeyrek altın kazanırken haftanın birincisi olup 5 bileziği de koluna takıyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasında cuma günü hafta finali de yapıldı ve hafta finalinde birinci olan isim Elif oldu. Elif tüm hafta kaynanalardan en yüksek 69 puan toplayarak 5 bileziği alma hakkı kazandı. Diğer taraftan Elif bilezikleri takarken programa daha katılalı 3 hafta olan Emel program ayrıldı. Kayınvalidelerden en düşük puanı alan Elif programdan ayrılırken Elif’in yerine gelen isim şok etkisi yarattı.

Gelinim Mutfakta Yarışmasına Ezgi Geri Döndü

Gelinim Mutfakta yarışması pazartesi bölümü fragmanı herkesi şaşırttı. Fragmanda yeni gelen yarışmacı önce elini sonra saçını salladı stüdyoya girmeden önce. Sonra Ezgi çıktı geldi. Fatih Ürek’e geri döndüm diyerek sarıldı. Ama bir kişi eksikti. Programa kayınvalidesiyle gelmesi gerek Ezgi tek başına gelmişti. Peki Reyhan Hanım nerede? Reyhan Hanım Ezgi’yi tek başına göndermez elbette ama neden yok?

Reyhan Hanım olmadan Ezgi geldi ve Cansu şaşırdı. Reyhan Teyze nerede diye. Reyhan Hanım kendisine yakışır bir şekilde programa giriş yapacaktır diye tahmin ediyoruz. Ezgi ve Cansu bu programın en dişli rakiplerinden. Bakalım ikisi tekrar aynı stüdyoda neler olacak? Ezgi ve Cansu’dan sonra Elif’te çok başarılı bir gelin. Mutfakta efsane yaratacaklardır eminiz. Gelinim Mutfakta yarışması Ezgi’nin gelmesini nasıl yorumluyorsunuz? Aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gelinim Mutfakta 17 Aralık Ezgi Geri Döndü Reyhan Kaynana Nerede Neden Gelmedi? (1 Yorum)

  1. Ezgi iyiki geldin ben ezgi yide reyhan hanimida çok seviyorum başarılar diliyorum 11 yaşında kızım var oda ezgiyi çok seviyor

Eklenme Tarihi: 16 Aralık 2018