Gelinim Mutfakta 18-22 Mart Cuma Çeyrek Altını Bilezikleri Kim Kazandı Puanları

Gelinim Mutfakta 18-22 Mart Cuma Çeyrek Altını Bilezikleri Kim Kazandı Puanları… Gelinim Mutfakta yarışmasında yeni haftay ayeni bir gelin ve kaynana dahil omasıyla yarışma devam ediyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında bu hafta katılan yarışmacı Beyza Hanım ve kayınvalidesi Nazlı Hanım oldu. Yeni katılan yarışmacılarla daha renkli hale gelen Gelinim Mutfakta yarışmasında neler olacak bu hafta bilgileri paylaşacağız.

Gelinim Mutfakta yarışmasında önceki hafta cuma günü finalde neler olmuştu hatırlayalım. 15 Mart cuma günü eleme heyecanı yaşandı ve Gelinim Mutfakta yarışmasına veda eden isim Neslihan oldu. Gelinim Mutfakta Neslihan 56 puanla elenen isim oldu. Gelinim Mutfakta son haftalarda Ezgi de eleme korkusu yaşıyor. Son hafta da en yüksek puanı alarak 5 bileziğin sahibi olan isim de Gülcan oluyor. Gülcan 73 puanla  5 bileziğin sahibi oldu.

Gelinim Mutfakta yarışmasında bu hafta yarışan gelinler ve kaynanalar; Nazlı ve Beyza Bitmiş, Besime- Gülcan Ekinci, Gülderen Kıcır- Güneş Kılıç, Reyhan- Ezgi Yıldırım. Gelinim Mutfakta yarışmasında yarışan gelinler ve kaynanalar bu hafta hangi yemekleri yaptılar? En yüksek kaç puan aldılar ve gün sonunda çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta yarışmasında 18 Mart pazartesi günü yeni katılan Beyza Gelin ile birlikte gelinler kıyasıya rekabete başladı. Gelinim Mutfakta yarışmasında pazartesi günü Pirinç Köftesi yapıldı. Yapılan pirinç köftesinin tadına bakan kaynanalar puanlarını verdiler. Gelinim Mutfakta yarışmasında 18 Mart pazartesi en düşük puanı alan isim 8 puanla Ezgi oldu.

Gelinim Mutfakta 18 Mart pazartesi yaptığı pirinç köftesi ile kayınvalidelerden en yüksek puanı alan gelin Güneş ve Gülcan oldu. Güneş ve Gülcan aynı anda 16 puan aldılar kaynanalardan. Gelinim Mutfakta çeyrek altının birincisi kur aile belirlendi. Pazartesi çeyrek altını alan isim Güneş oldu.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 19 -20-21-22 mart günlerinde de hangi yemekler yapıldı? Kayınvalidelerden en yüksek ve en düşük puanı kimler aldı? Çeyrek altını alan isim ve bilezikleri kazanan isim kimler oldu? Bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Mart 2019