Gelinim Mutfakta 2 Ağustos Cansu Programdan Ayrıldı mı Bebek Doğdu mu?

Gelinim Mutfakta 2 Ağustos Cansu Doğum Yaptı Mı Bebeğin Resimleri… Gelinim Mutfakta yarışmasının hamile yarışması olan Cansu için mutlu sona gelindi. Cansu programda uzun zamandır duruyor. Bazı haftalar birinci olup mutluluk yaşarken bazı haftalar puanı düşük olabilir. Ama o hamile halleriyle Gelinim Mutfakta’nın en sevimli yarışmacılarından.

Gelinim Mutfakta yarışmasında Cansu ve kaynanası Sevgül en çok sevilen isimlerden. 2 Ağustos Perşembe günü  Gelinim Mutfakta yarışmasında hamile olan Cansu’nun çekim esnasında doğum sancıları başlıyor ve herkesi büyük bir korku kaplıyor. Cansu korkudan ağlamaya başlayınca diğer yarışmacılar ve kaynanalarda panik oluyor.

Fatih Ürek’in sunuculuğunu yaptığı Gelinim Mutfakta isimli yarışmada bir ilk yaşanıyor. Yarışmaya katıldığında zaten 32 haftalık olan Cansu’nun bebeği doğmak için bekliyor. Cansunun yayın esnasında doğum sancısı başlıyor. Fatih Ürek sete sağlık görevlilerini çağırıyor. Cansu’yu ambulans ile hastaneye kaldırıyorlar.

Gelinim Mutfakta’da Cansu’nun bu tatlı telaşı diğer arkadaşlarını ve stüdyoda bulunanları endişelendirdi. Yayın esnasında doğum sancısı başlayınca kaynanası Sevgül Hanım ve herkes telaşlandı. Sağlık görevlileri Cansu’nun ilk müdahalesini stüdyoda yaptılar ardından onu hastaneye kaldırdılar. Peki bebek doğdu mu?

Cansu’nun bebeğinin cinsiyeti kız. Adını da program da Nil Duru olarak söylemişti.

Gelinim Mutfakta’nın güzel yarışmacısı Cansu’nun bebeği doğdu mu? Bebeğin cinsiyeti ne? Gelinim Mutfakta Cansu’nun bebeği doğduysa Cansu programa devam edemeyecek mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Ağustos 2018