Gelinim Mutfakta 20 Temmuz Kimler Hangi Gelin Kayınvalide Elendi Kimler Birinci Oldu?

Gelinim Mutfakta 20 Temmuz Kimler Hangi Gelin Kayınvalide Elendi Kimler Birinci Oldu? Gelinim Mutfakta yarışmasında cuma günü final bölümü yayınlanıyor. Cuma günü final bölümünde Çilekli İrmik tatlısı yapılıyor. Gelinler kayınvalidelerinin verdiği tüyolar ile verilen yemeği yapıyorlar.

Sonrasında sıralamaları karışık olarak kayınvalideler tabakları tadıyor. Puanlarını veriyorlar. Gelinler tabi ki puanlamaları beğenmiyorlar ve tartışmalar çıkıyor. Özellikler Özlem kayınvalidesi olan Nurten’e nasıl kızıyor ve bağırıyor. Bu durum herkesten de tepki alıyor. Bugün hafta finalinde kayınvalideler son puanlarını veriyor.

Hangi gelin en çok puanı alıyor hangi gelin en az puanı alıyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında Fatih Ürek Ezgi’nin yanına gidiyor ve diğer gelinler buna tepki gösteriyor. Ezgi’nin yanına gitmeyin Fatih Bey diyerek ona karşı çıkıyorlar. Ezgi’de Fatih Ürek’e siz benim kankam olun ben bu mutfakta yalnızım diyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 20 Temmuz cuma günü hafta finalinde en az puanı alan gelin ve kayınvalide eleniyor. Yerine pazartesi günü yeni gelin ve kayınvalide gelir. Yarışma kaldığı yerden devam eder. Gelinim Mutfakta 20 Temmuz cuma günü hafta finalinde elenen gelin kaynana kimler? Bilgileri programda açıklanır açıklanmaz sizlerle paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Temmuz 2018