Gelinim Mutfakta 21-25 Ocak Kim Elendi Kim Bilezik Kazandı(Kesin Bilgi)

Gelinim Mutfakta 21-25 Ocak Kim Elendi Kim Bilezik Kazandı(Kesin Bilgi)… Gelinim Mutfakta yarışması ile ilgili bilgileri artık program yayınlanmadan önce sitemizde sizlerle paylaşacağız. Gelinim Mutfakta yarışması hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yılbaşı sebebiyle 3 hafta yayınlanmama kuralı yemek programlarını kapsamadı. Gelinim Mutfakta yarışması da tüm heyecanıyla devam ediyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasında  cuma günü olanları bir hatırlayalım. Cuma günü birincisi Sina ve Ezgi olmuştu. Sina ve Ezgi 66 puan alarak haftanın birincisi oldular. Ancak iki birinci olduğunda genelde kura çekiliyordu ve birinci seçiliyordu. Diğer seçenekte yarışmacılar kendi aralarında anlaşıyorlar ve 2 bilezik yani toplam 5 bilezik yerine 4 bileziğe razı oluyorlardı. Böylelikle 2 Ezgi 2 Sina toplam 4 bilezik olunca kalan 1 bilezikte gelecek haftanın birincisinin olacak. Ezgi ve Sina bunu kabullendiler 2’şer bilezik aldılar.

Gelinim Mutfakta yarışmasında cuma günü bir de elenen isim belli oldu. Cuma günü tüm hafta boyunca en düşük puanı alarak elenen isim Simge Gelin ve kayınvalidesi Songül oldu. Gelinim Mutfakta yarışmasına pazartesi günü katılan gelin resmen diğer gelinlere illallah ettirecek. Yeni katılan gelinin adı Gülcan ve kayınvalidesi Besime Hanım.  Tavırları ile herkesten tepki alan gelin’e Reyhan Hanım erkek olsam böyle bir kadınla yaşamam diyor. Bakalım pazartesi gelen gelin diğer gelinlere neler çektirecek?

Gelinim Mutfakta yarışmasında daha yayınlanmadan çeyrek altınları kimler aldı sizlerle paylaşacağız. Gelinim Mutfakta yarışmasında olanları da artık sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerle sitemizi sürekli takip ederek yeni Gelinim Mutfakta yarışması bilgilerine ulaşabilirsiniz?

Gelinim Mutfakta yarışması 21 Ocak pazartesi çeyrek altını kim kazandı? Gelinim Mutfakta yarışmasında pazartesi günü yeni katılan gelin ile birlikte yemek yarışması devam ediyor. Pazartesi günü çeyrek altını kazanan isim Yağnur olacak.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 22 Ocak salı çeyrek altını kim kazandı? Gelinim Mutfakta yarışmasında salı günü çeyrek altın için kura çekilecek. Salı günü yapılan yarışma da yeni gelen Gülcan ve Ezgi aynı puanı alıyorlar. Sonrasında kuraya gidiliyor ve kurada kazanan Ezgi oluyor. Gelinim Mutfakta 22 ocak salı çeyrek altını Ezgi kazandı.

Gelinim mutfakta yarışmasında  25 ocak hafta finalinde kazanan ismi ve elenen ismi sizlerle paylaşıyoruz. Hem de 2 gün öncesinden. Gelinim Mutfakta yarışmasında 25 ocak haftanın finali cuma günü elenen isim Yağnur oluyor. Yağnur’un elenmesine herkes çok seviniyor.

Gelinim Mutfakta 25 ocak cuma günü bilezikleri kazanan isim ise Ezgi ve Gülcan oluyor. Gülcan ilk haftasından 3 bilezik kazanıyor . Geçen hafta birincileri bilezikleri paylaşıp  2 2 almışlardı . Artan bilezik bu haftaki 5 bilezikle birleşti ve kazanan yarışmacılar 3 er bilezik kazanmış oldular.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Ocak 2019