Gelinim Mutfakta 21 Aralık Gülben Ergen Konuk Oldu Şarkıları Video

Gelinim Mutfakta 21 Aralık Gülben Ergen Konuk Oldu Şarkıları Video… Gelinim Mutfakta yarışmasında 200. bölüm kutlaması yapılıyor. Gelinim Mutfakta yarışması sevilerek izlenmeye deam ediyor. Evlilik programlarının yasaklanmasının ardında ortaya çıkan gelin kaynana yemek yarışmaları moda oldu bu sezon.

Bunların en başarılı olanı da Gelinim Mutfakta yarışması. Gelinim Mutfakta yarışmasının başarısı 2. dalyayı yapmasından anlayabiliriz. Dalya demek 100 program demek. Gelinim Mutfakta yarışması 2. dalya yapıyor yani 200. bölüm yayınlanıyor. Başarılı programda 200.bölümün özel bir konuğu var. Gelinim Mutfakta yarışmasında 200. bölümünün konuğu Gülben Ergen oldu.

Fatih Ürek’in sunuculuğunu yaptığı Gelinim Mutfakta yarışması büyük ilgi gördü. Bu ilgiye karşılığını da Gülben Ergenle ve büyük bir pasta ile kutlama yapıyorlar. Gülben Ergen güzel şarkılarını yarışmacılar için seslendiriyor. Yarışmada söylediği sözler herkesi güldürüyor. Yemekleri sayarken çocuklarının adını söylüyor. 3 erkek çocuğu olan Gülben Ergen 4. yemek tabağına da bu da yoldaki deyince herkes gülüyor.

Gülben Ergen ve Fatih Ürek’in eğlenceli diyalogları arasında Gelinim Mutfakta yarışması 200. bölüm kutlamaları çok güzel geçiyor. Gelinim Mutfakta yarışması 200. bölümde aynı zaman da hafta finali yayınlandı. Hafta finali birincisi kim oldu? Bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Gülben Ergen yeni bölümüyle cuma 12.15’te Kanal D’de yayınlanacak.

Gelinim Mutfakta yarışması bu haftaki puanlamaları bir hatırlayalım. Gelinim Mutfakta yarışması pazartesi günü gün birincisi olan isim Cansu olmuştu.

Gelinim Mutfakta yarışması 197.bölüm salı günü gün birincisi olan Cansu oluyor.

Gelinim Mutfakta yarışması 199.bölüm çarşamba günü gün birincisi olan Elif oluyor.

Gelinim Mutfakta yarışması 199.bölüm perşembe günü gün birincisi olan isim Elif oluyor.

2 gün birinciliği Elif’in 2 gün birinciliği Cansu’nun var. Bakalım cuma birincisi kim olacak ve bilezikleri kim alacak?

GELINIM MUTFAKTA YARISMASI ELIF HAFTA BIRINCISI OLDU.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Aralık 2018