Gelinim Mutfakta 22 Ekim 2018 Yeni Yarışmacılar Gül Hanım ve Gelini Bilgileri

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Gül Hanım ve Gelini Kimdir Bilgileri… Gelinim Mutfakta yarışmasında pazartesi yeni yarışmacılar dahil oluyor. Cuma günü elenen Emel ve kayınvalidesi Ergül Hanım’ın yerine gelen yeni yarışmacıların bilgilerini paylaşacağız sizlerle.

Gelinim Mutfakta 22 Ekim 2018 Yeni Yarışmacıları Gül Hanım ve Gelini Bilgileri… Gelinim Mutfakta yarışmasında pazartesi günü yeni yarışmacılar geliyor. Fatih Ürek pazartesi günü Gül Hanım’ı ve gelinini davet ediyor programa. Gül Hanım’ın gelini kıyafeti ve saçı ile Reyhan Hanım’ı andırıyor. Bu yüzden de Reyhan Hanım’ı çok sevdiğini dillendiriyor. Ezgi Küçük Reyhan olmuşsun diyor ona.

22 ekim 2018 pazartesi günü Gelinim Mutfakta yarışmasında Başak hemen Başaklığını yapıyor. Ezgi ile anlaşma sağladığından beri artık diğer yarışmacılara takıyor. Özüm ve yeni gelin yarışmacının masasına gidip düzen kontrolü yapıyor. Bu yüzden de ilk günden tepkileri çekiyor.,Pazartesi günü gelişen bir diğer olayda Ezgi’nin ayağının incinmesi. Reyhan Hanım’a gelinine bakmadığı için kızıyor kayınvalideler. Ezgi yemek yaparken ve yürürken biraz zorlanıyor.

Gelinim Mutfakta yeni gelen Gül Hanım ve gelininin bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2018