Gelinim Mutfakta 24-28 Eylül Kim Kaç Puan Aldı Hafta Finali Kim Kazandı

Gelinim Mutfakta 24-28 Eylül Kim Kaç Puan Aldı Hafta Finali Kim Kazandı? Gelinim Mutfakta yarışmasında her pazartesi yeni bir gelin kaynana dahil oluyor. Pazartesi yeni gelen gelin kaynana eskilerden. Gelinim Mutfakta yarışmasında yine kavgalar tartışmalar ve birbirinden güzel yemekler birarada olup bitiyor.

Gelinim Mutfakta yarışması Fatih Ürek’İn sunuculuğunda ekrana gelirken her hafta programa yeni bir gelin kaynana giriyor. Bu hafta programa giren Gelin Yasemin ve Kaynana Öznur kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşalım. Gelinim Mutfakta yarışmasında programa dahil olan yeni yarışmacılardan Yasemin 13 yıllık evli ve İstanbul Maltepe’de oturuyor. Yasemin’in baba tarafı Rizeliyken annesi Mısır’dan geliyor. Yasemin annesine benziyor.  Yasemin’in kaynanası Öznur hanımında eşi Rizeli. Kendisi de İstanbulda oturuyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasında Öznur Hanım izleme odasında kayınvalidelerle otururken hepsine karşı olan duygularını söyledi. Reyhan Hanım’a gıcık olduğunu ve diğer kaynanalara da ara ara kızdığını söyledi. Gelinim Mutfakta yarışmasında bu hafta neler olacak? Gelin ve kaynanaların puanları gelinlerin yemekleri nasıl birinciliğe ya da sonunculuğa taşıyacak. Nasıl yorumlar gelecek?

Gelinim Mutfakta yarışmasında pazartesi gününün yemeği Karnabahar Kısırı oldu. Bu yemeği en iyi yapan gelinler kaynanaların değerlendirmesi ile puanlarını aldılar. Kaynanalardan en çok puanı alan gelin de Ezgi oldu ve çeyrek altın kazanmaya hak kazandı. Gelinim Mutfakta yarışmasında gelinler arasında 24 eylül pazartesi günü karnabahar kısırını en iyi yaparak kaynanalardan aldıkları puanlar ile günün birinci ismi Ezgi oldu.

Ezgi çeyrek altın kazandı. Bundan sonraki günlerde de diğer gelin adayları en güzel şekilde yemeklerini yaparak puan almak istiyor. Her gününü birincisi çeyrek altın alırken cuma günü haftanın birincisi olan isimde 5 bilezik kazanıyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasında bu haftanın tüm detaylarını sizlerle paylaşacağız. Günün yemeği ve kaynanaların puanlaması kim hangi gelin birinci oldu? Bu soruların cevapları sizlerle konumuzda olacaktır.

Gelinim Mutfakta Tavuk Sarma yemeğine kayinvalidelerin verdikleri puanlar;

Reyhan Hanım’ın puanlamaları;

Ezgi’ye 3 Puan verdi.

Yasemin 5 puan verdi.

Başak 1 puan verdi.

Burcu’ya 4 puan verdi.

Öznur Hanımın puanlamaları

Ezgi ye 2 puan verdi

Yasemine 3 puan verdi

Başaka 1 puan verdi

Burcuya 5 puan verdi

Hanife Hanımın puanlamaları

Ezgi 1 puan verdi

Yasemin 4 puan verdi

Başak 1 puan verdi

Burcu 5 puan aldı

Kaynanalardan aldıkları puanlar ile günün birinci gelini Burcu oldu.

Gelinim Mutfakta yarışmasında çarşamba günü Tirit Yemeği yapıldı Kayınvalideler puanlarını verdi. 26 eylül çarşamba Gelinim Mutfakta yarışması günün birinci olup çeyrek altın kazanan ismi Başak oldu.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2018