Gelinim Mutfakta 25-26-27-28 Şubat 1 Mart Çeyrek Altın Alanlar ve Elenen Kim (Kesin Bilgi)

Gelinim Mutfakta 25-26-27-28 Şubat 1 Mart Çeyrek Altın Alanlar ve Elenen Kim (Kesin Bilgi)... Gelinim Mutfakta yarışmasında 25 şubat pazartesiden itibaren yeni yarışmacının dahil olmasıyla yeni hafta bomba gibi başladı. Katılan yeni yarışmacı bilgileri konumuzun devamında. Bu hafta hangi yemekler yapıldı? Kaynanalar toplamda kaç puan verdi ve haftanın her günü çeyrek altını kim kazandı?

Hafta finalinin yapıldığı cuma günü de elenen isim ve bilezikleri kazanan gelin kim oldu? Bu bilgileri sizlerle paylaşacağız. Hafta yeni başlamasına rağmen kazananların hepsini sizlerle pazartesi akşamından paylaşıyoruz.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 25 Şubat pazartesi katılan yeni yarışmacı gelin Gizem Hanım ve kayınvalidesi Sevim Hanım. Gizem hanım 6 yıllık evli ve 2 çocuğu var. Ankara’da yaşıyorlar. Sevim Hanım’da Erzincanlı ve Ankara’da oturuyor. Yeni yarışmacılarda masadaki yerlerini alıyorlar. Fatih Bey pazartesi yemeğini açıklıyor. Pazartesi günü Sebzeli Köfte Şiş ve Zerdeçallı Bademli Pilav yaptılar.

25 Şubat Gelinim Mutfakta yarışmasında çeyrek altını alan isim Gizem oluyor. Gizem yarışmaya katılır katılmaz en güzel yemeği yaparak kayınvalidelerden en yüksek puanı alarak çeyrek altın kazandı. Böylelikle diğer gelinlere dişli bir rakip olduğunu ilk günden göstermiş oldu. Gelinim Mutfakta Yarışmasında 26 Şubat salı günü de yapılan güzel yemek sonucu en yüksek puanı alarak çeyrek altını kazanan yarışmacı Gülcan oluyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 27 şubat çarşamba günü yaptığı yemekle en yüksek puanı kazanan yarışmacı Nergis oluyor. 28 Şubat perşembe de çeyrek altını alan isim Gülcan oluyor. Cuma günü ise çeyrek altını kazanan isim Ezgi olurken bilezikleri kazanan isim 2 defa gün birincisi olan Gülcan oluyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 1 mart hafta finali cuma günü elenen yarışmacı da bu hafta yarışmaya katılan Gizem ve kayınvalidesi Sevim Hanım oluyor. Aslında daha ilk kez gelen yarışmacılara biraz daha şans verilebilir. Gelinim Mutfakta yarışmasında siz bu elemeyi doğru buluyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gelinim Mutfakta 25-26-27-28 Şubat 1 Mart Çeyrek Altın Alanlar ve Elenen Kim (Kesin Bilgi) (1 Yorum)

  1. Aslinda gülcan gitseydi iyi olur du bence yeniler biraz daha kalabilirdi güzel olur du ama malesef kim gelicek yeni

Eklenme Tarihi: 26 Şubat 2019