Gelinim Mutfakta 25 Temmuz Çarşamba Fragmanı Kim Hangi Gelin Kaç Puan Aldı

Gelinim Mutfakta 25 Temmuz Çarşamba Fragmanı Kim Hangi Gelin Kaç Puan Aldı? Gelinim Mutfakta yarışması 25 temmuz çarşamba günü Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Haftanın ortasında gelin ve kaynanalar arasında kıyasıya rekabet kaldığı yerden devam.

25 Temmuz çarşamba Gelinim Mutfakta yeni bölümünde Fatih Ürek yine bir yemek ya da tatlı istiyor. Malzemeleri veriyor ardından kaynanalar gelinlere nasıl yapacaklarını tarif ediyorlar. Kaynanalar içeriye gelinleri izlemeye gidiyorlar. Gelinler başlıyor yemek yapmaya.

Gelinler yemek yaparken birbirleriyle konuşuyorlar. Bazen kaynana çekiştiriyorlar bazen birbirlerini eleştiriyorlar. Kaynanalar ise içeride birbirlerine laf atıyorlar. Reyhan Hanım kendini beğenmesi ve herkesi laf sokması ile şuan da Gelinim Mutfakta’nın en meşhur kaynanası diyebiliriz. Bu hafta programa yeni dahil olan Fatma Hanım ‘da Reyhan Hanım’a dersini vermeye gelmiş gibi görünüyor. Lafları ile onu eleştirip susturmayı başaracak mı?

Gelinim Mutfakta yarışmasına bu hafta katılan gelin Emine arkadaşları arasında yadırgandı mı? Yoks akolay uyum sağladı mı? Yarışmacıların Ezgi’ye karşı davrandığı soğuk tutumu Emine’ye karşı da takındılar mı? Fatma Kaynana Reyhan Kaynana’nın en son 40. yılında nikah tazelemesini eleştirmişti. Reyhan Hanım buna nasıl cevaplar verdi? Aralarında nasıl bir diyalog yaşandı?

Gelinim Mutfakta 25 Temmuz çarşamba fragmanı bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın ortasında alınan puanlar finali etkiliyor. Tüm hafta boyunca toplamda en az puanı alan gelin yarışmaya veda ediyor. Gelinim Mutfakta yarışmasına sizce bu hafta kim veda eder? Yorumlarınızı aşağı yazınız…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gelinim Mutfakta 25 Temmuz Çarşamba Fragmanı Kim Hangi Gelin Kaç Puan Aldı (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 24 Temmuz 2018