Gelinim Mutfakta 26-27-28-29-30 Kasım Çeyrek Altını Bilezikleri Kim Kazandı Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta 26-27-28-29-30 Kasım Cuma Çeyrek Altını Bilezikleri Kim Kazandı Kim Elendi? Gelinim mutfakta yarışması 26 kasım pazartesi günü yeni yarışmacıların katılımı ile yayınlanmaya devam ediyor yarışma programı her hafta daha heyecanlı hale geliyor yeni katılan gelin ve Kaynanalar yarışmaya renk katıyor. 

Gelinim Mutfakta programında geçen hafta ilginç bir olay yaşandı. Cuma günü tüm gelinler yemeklerini yaptılar. Kayınvalideler puanları verdiler. Sonrasında hafta finaline geçildi. Hafta finalinde 52 puanla en düşük puanı alan gelin adayı Cansu oldu.

Cansu ve kayınvalidesi Sevgül hanım programdan ayrılacaktı. Ancak Reyhan Hanım son dakika açıklama yaptı. Ezgi’nin annesinin kollarında sinir sıkışması olduğu için acil ameliyat olması gerekiyordu. Bu yüzden Ezgi ona bakmaya gideceğini söyledi.

Gelinim Mutfak yarışmasında Reyhan Hanım torunuma Ezgi’nin annesi bakıyordu. Ameliyat olacağı için gitmemiz lazım dedi. Sağlık problemi söz konusu olunca yapacak bir şey olmadığını söyleyen Fatih Ürek Cansu’nun yerine Ezginin gitmesine karar verildi. Cansu ve Sevgül Hanım programda kaldı ve Ezgi ile Reyhan Hanım tekrar gelmek üzere programdan ayrıldılar.

Gelinim Mutfakta yarışması 26 kasım yeni yarışmacıları; Elvan ve Şennur Biryol yeni katılan yarışmacılar oldu. Kazdağlarından geldiklerini söyledi. Küre Kazdağları yöresinden gelmişler. Elvan ve Şennur Hanım katılmayı kendilerinin istediklerini ancak tüm çevrelerinin de katılmasını söylediklerini belirttiler. Şennur Hanım aslen Erzurumlu iken Elvan Hanım aslen İzmirli. Yeni gelin ve kayınvalide çok sevimli görünüyor. Bakalım programda nasıl bir performans sergileyecekler?

Gelinim Mutfakta yarışmasında 26 Kasım pazartesi günü Yoğurtlu Köfte Çorbası yapıldı. Gelinim Mutfakta yarışmasında yapılan yemekler ve alınan puanları sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Gelinim Mutfakta yarışması 30 Kasım cuma kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim kazandı?

27 Kasım salı günü en yüksek puanı alan gelin Hatice oldu. Kayınvalidesi İlhame Hanım çeyrek altını gelinine taktı. Gelinim Mutfakta yarışmasında 27 Kasım salı paskalya Çöreği yapıldı. Paskalya Çöreğini en güzel yaparken en yüksek puanı alan isim Gelin Hatice oldu.

28 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta yarışmasında Elvan birinci oldu.

29 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta birinci olan isim Hatice oldu. Artık kaynanalar ve gelinler Hatice’yi kıskanmaya başladılar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gelinim Mutfakta 26-27-28-29-30 Kasım Çeyrek Altını Bilezikleri Kim Kazandı Kim Elendi? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2018