Gelinim Mutfakta 26 Ekim Cuma Kim Elendi Kim Birinci Oldu?

Gelinim Mutfakta 26 Ekim Cuma Kim Elendi Kim Birinci Oldu? Gelinim Mutfakta programı 22 Ekim Pazartesi ve 26 Ekim Cuma haftası yeni bölümleri ile başladı. Gelinim mutfakta pazartesi günü yeni gelin ve kaynana yarışmacıları dahil oldu. Yeni katılan yarışmacılar artık daha iddialı bir şekilde geliyor. Haftanın 1. günü 1. olabiliyorlar. Bu başarılı performans ile oradaki yarışmacıları kıskandırıyorlar.

Gelinim mutfakta tüm hafta boyunca neler olacak? Hangi yemekler yapılacak? Hangi gelin adayı kayınvalidelerden kaç puan alacak? Hangi yarışmacı hafta sonunda birinci olacak? Hangi yarışmacılar gün birisi olacak? Konumuzla paylaşıyoruz.

22 Ekim Pazartesi günü Gelinim Mutfakta programında Fatih Ürek yemeği açıklıyor ve gelinler sebzeli mantar sote yemeği yapıyorlar. Gün sonunda kayınvalideler yemekleri tadarak puan veriyor. Sebzeli mantar sote yemeğini en güzel yapan gelin adayı en yüksek puan alarak çeyrek altın kazanma fırsatı yakalıyor. Pazartesi günü sebzeli mantar sote yemeği ile gün birincisi olan gelin yarışmaya yeni dahil olan Betül Hanım ve kayınvalidesi Gül Hanım oluyor. Yarışmaya geldiği ilk gün biri olması çok büyük bir başarı kendisini tebrik ederiz.

23 Ekim Salı günü Gelinim Mutfakta yarışmasında yapılan yemek Patates Püreli Patlıcan Kebabı. Patates püreli patlıcan kebabı yemeğine en güzel yapan ve kaynanalardan en yüksek puanı alan gelin Başak oluyor. Hanife Hanım gelinine çeyrek altını takıyor. Başak yaptığı konuşmada geçen hafta bilezikleri kaçırmış olabilirim. Ancak bu hafta bende diyor. 9. çeyreği de taktım diyerek ne kadar iddialı bir yarışmacı olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

Gelinim mutfakta yarışması 24 Ekim Çarşamba hangi yemek yapılacak hangi gelin aday en yüksek puanı olacak çeyrek altın kazanacak?

25 ekim perşembe Özüm 17 puanla gün birinci oldu.

Gelin mutfakta 25 Ekim perşembe ve 26 Ekim Cuma günleri hangi yemekler yapıldı gün birincisi kim oldu? Çeyrek altını kim kazandı? Hafta finali birincisi kim oldu? 5 tane bilezik koluna kim taktı? Tüm bilgileri konumuzda yazacağız. Konumuz her gün güncellenmektedir takip ediniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2018