Gelinim Mutfakta 28 Ocak-1 Şubat Puanları Kim Elendi Kim Bilezik Kazandı? Kesin Bilgi

Gelinim Mutfakta 28 Ocak-1 Şubat Puanları Kim Elendi Kim Bilezik Kazandı? Gelinim Mutfakta yarışmasında pazartesi gününden itibaren yeni bir yarışmacı dahil oldu. Cuma günü elenen Yağnur’un yerine yarışmaya Gözde dahil oldu. Gözde ve kayınvalidesi iddaalı bir şekilde programa dahil oldular. Gözde çok zengin birisi aldığımız haberlere göre evinde hizmetçi filan var. Gözde sakin bir kişiliğe sahip kızlarla kavga etmeyecek.

Kızlar normal de her gelene olumsuz davransa da onunla kötü olmayacaklar. Bakalım kızlar ve Gözde arasında neler olacak? Gelinim Mutfakta yarışmasında pazartesi günü gelen yarışmacı Gözdenin kayınvalidesi Sevinç Hanım’da kayınvalidelerin arasında ki yerini alıyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında gelinler her gün birbirinden farklı yemekler yapıyorlar. En yüksek puanı almaya çalışıyorlar.

Gelinim Mutfakta yarışmasında Sevinç ve Gözde Dutçu, Besime ve Gülcan Ekinci, Songül ve Sina Malatya ve Reyhan ve Ezgi Yıldırım yarışmacı çiftleri pazartesiden cuma gününe kadar kaç puan aldılar? Kimler çeyrek altın kazandılar?  Haftanın bilgileri sizlerle bu konumuzda.. Sizlerle yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz..

Gelinim Mutfakta yarışmasında 28 Ocak pazartesi günü paşa böreği yapılıyor. Paşa Böreği’ni en güzel yaparak kayınvalidelerden en yüksek puanı alan gelin Sina oluyor. Sina en yüksek puanla çeyrek altın sahibi oluyor.

29 Ocak Salı günü Nardan Aşı yapıldı. Nardan aşı yemeğini en güzel yaparak Gelinim Mutfakta yarışmasında 29 Ocak salı günü birinci olan isim Gözde oluyor.

30 Ocak Çarşamba günü Gelinim Mutfakta yarışmasında çeyrek atını Gülcan kazanıyor.

31 Ocak Perşembe günü Gelinim Mutfakta yarışmasında çeyrek altını Gülcan kazanıyor.

1 Şubat cuma günü Gelinim Mutfakta yarışmasında çeyrek altını Sina kazanıyor. Cuma günü aynı zamanda haftanın finali de yapılıyor. 1 Şubat Hafta finalinde 5 altın bileziği kazanan isim Gülcan oluyor. Gülcan bilezikleri kazanırken bir yarışmacı da programa veda ediyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 1 şubat cuma günü programdan en düşük puanı alarak elenen isim Gözde oluyor. Gözde elenirken diğer yarışmacılar ağlıyor. Bir yarışmacı elendiğinde diğer yarışmacılar çok üzülmemişti. İlk defa böyle üzülüyorlar. Gözde’nin yerine gelen yeni yarışmacı hakkında bilgileri sizlerle yeni konumuzda paylaşıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gelinim Mutfakta 28 Ocak-1 Şubat Puanları Kim Elendi Kim Bilezik Kazandı? Kesin Bilgi (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 29 Ocak 2019