Gelinim Mutfakta 3 Ağustos Cansu ve Sevgül Hanımın Yerine Kimler Geldi?

Gelinim Mutfakta 3 Ağustos Cansu ve Sevgül Hanımın Yerine Kimler Geldi? Gelinim Mutfakta yarışmasında 2 ağustos perşembe günü Cansu’nun aniden doğum sancıları başladı. Yemekler yapıldı tam kaynanalar puanlama yaparken başlayan sancılar sonrası Fatih Ürek Cansu’ya ne oldu dedi. Cansu Sancım var deyince hemen Cansu2ya su getirildi. Ambulans hazır bekletildi, sağlık görevlileri içeri girdi. Cansuyu sedyeye aldılar ilk müdahale stüdyoda yapıldıktan sonra hastaneye kaldırıldı.

Gelinim Mutfakta yarışması devam ederken de Cansu’dan haber alınmaya devam edildi. Cansu’nun doktoru bebeğin de Cansu’nun da gayet iyi olduğunu ancak doğumun her an başlayabileceğini söyledi. Bu yüzden de Cansu’nun daha sıkı kontrol altına alındığını söyledi. Yani böylelikle Cansu ve kaynanası Sevgül Hanım yarışmadan diskalifiye olmuş oldular. Diskalifiye kötü anlamda değil tabi ki Cansu bebeğine kavuşmak için ayrıldı programdan.

Cansu’nun bebeğinin cinsiyeti kız ve bebeğin adı Duru.  Gelinim Mutfakta yarışması 3 ağustos bölümünde Cansu ve kayınvalidesi Sevgül Hanım’ın yerine yarışmaya yeni bir gelin kayınvalide katılıyor. Ama yeni gelin ve kaynanayı görünce tüm yarışmacılar şok yaşıyor. Özellikle Nurten Hanım şaşkınlığını gizleyemiyor.

Gelinim Mutfakta yeni gelen gelin ve kaynanaya diğer yarışmacılar bu kadar şaşırınca bizde acaba Cansu ve Sevgül Hanım geri mi geldi düşüncesi oluştu. Ancak doktor Cansu’nun her an doğuracağını söyledi. Bu yüzden muhtemelen eski gelin ve kayınvalidelerden biri gelmiş olabilir. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz yorumlarınızı yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gelinim Mutfakta 3 Ağustos Cansu ve Sevgül Hanımın Yerine Kimler Geldi? (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 2 Ağustos 2018