Gelinim Mutfakta 306.Bölüm Fragmanı Yeni Yarışmacı Geldi

Gelinim Mutfakta 306.Bölüm Fragmanı Yeni Yarışmacı Geldi

 

 

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Pazartesi günü  306. Bölümün Fragmanı . Yeni Katılan Yarışmacı Kim ?Gelinim Mutfakta 305.Bölümde  Elenen Kim Oldu ?

Gelinim Mutfakta 305.Bölümde Kim Elendi ?

Hafta içi hergün 12.45’te Kanal D’de Fatih Ürek’in önderliğnde ekranlarla buluşan Gelinim Mutfak’tanın bu haftanın en düşük puanını alarak listenin en sonunda kalan Ceren oldu. Bütün  hafta boyunca yaptığı yemeklerle kayıvalidelerden 49 puan toplayabilen Ceren ve kayınvalidesi Nesibe hanım bu haftanın elenen ismleri oldu.

 

Gelinim Mutfakta 306 Bölüm

Kanal D ekranlarının sevilen programı Gelinim Mutfakta’nın 306.bölüm fragmanı yayınlandı. 20 mayıs pazartesi günü kaldığı yerden seyircisiyle buluşmaya devam edecek olan 306.Bölüme yeni bir yarışmacı katıldı. Gelen yarışmacı katıldığı ilk günden Gelinim Mutfakta’nın eski yarışmacıların gözünü korkutmuşa benziyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni katılan gelinin kazanacağı bileziklerle araba almak istediğini söylemesi eski yarışmacılardan olan Güngör’e ilginç geldi. Kayınvalideler odasındada durum farklı değldi.

Yarışmaya yeni katılan kayınvalide Güller hanımın konuşmaları Reyhan hanımın canını biraz sıkar. Ezgi ve Gülcan’ın arasındaki gerginlik gttikçe büyüyor!

Gelinim Mutfakta 306.Bölüm Fragmanı 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2019