Gelinim Mutfakta (4-5-8 Şubat) Puanları Kim Elendi Kim Bilezik Kazandı? (KESİN BİLGİ)

Gelinim Mutfakta (4-5-8 Şubat) Puanları Kim Elendi Kim Bilezik Kazandı? Gelinim Mutfakta yarışmasında 4 Şubat pazartesiden cumaya yeni bir hafta başlıyor. Yeni hafta da Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni bir yarışmacı dahil oluyor. Yeni yarışmacı hakkında bilgileri sizlerle konumuzda paylaşacağız. Gelinim Mutfakta yarışmasında 4-5-6-7-8 Şubat cuma programda hangi yemekler yapılacak?

Gelinim Mutfakta yarışmasına pazartesi dahil olan yarışmacı kim? Hangi yemek yapıldı? Hangi kayınvalide gelinine kaç puan verdi? Gün gün bilgileri sizlerle bu sayfamızda olacaktır. Gelinim Mutfakta da cuma günü kim en düşük puanı alarak haftayı en düşük puanla kapattı ve elendi?

Gelinim Mutfakta yarışmasında geçen hafta Gözde adından zengin bir kız gelmişti. Gözde sakin ve uyumlu bir insandı. Herkesle anlaşan Gözde’nin malesef programdaki ömrü kısa sürdü. Gözde sadece 5 gün programda kalabildi. Cuma hafta finalinde Gelinim Mutfakta evine veda etti. Gelinim Mutfakta yarışmasında 4-5-6-7-8 şubat programında Reyhan Hanım ve Songül Hanım tartışıyor. Reyhan Hanım hevesimi kırıyorsunuz diyor, Songül Hanım’da benim kırıldı sana ne oluyor diyor.

Reyhan Hanım ve Besime Hanım konuşurken Besime Hanım Gülcan’ı kendime hizmet ettiremedim hiç bana bir çay getirsin diyor. Bunu üstüne Songül Hanım gidiyor ve Gülcan’a bize bir çay getir diyor. Gülcan kabul edip çayları götürüyor. Gülcan Besime Hanım’a bu haftaki bileziğim nerede diyor. Besime Hanım da kuzum git yemeğini yap diyor. Resmen gelini ile tartışmaktan kaçıyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 4-8 Şubat programı bilgileri sizlerle konumuzda paylaşılacaktır.

Pazartesi yeni gelen gelinin adı Kübra. Kayınvalidesi Nurten. Kübra sakin biri. Kimseyle tartışmıyor . Nurten Hanımda lise öğretmeni. Nurten Hanım kimseyle  tartışmıyor.

Pazartesi günü Çeyrek altını alan isim Sina oldu.

Salı günü çeyrek altını alan isim Gülcan ve Kübra beraberlik aldi ve kura ile Gülcan altını kazandı.

Çarşamba günü Sina çeyrek altını kazandı. Perşembe Günü çeyrek altını Ezgi kazandı. Cuma günü de bilezikleri Sina aldı. Vee elenen isim için hazır olun..

Gelinim Mutfakta yarışmasında 8 şubat cuma günü elenen isim Ezgi oluyor. Yani Gelinim Mutfakta yarışmasının kadrolu ismi Reyhan Hanım ve Ezgi programdan eleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gelinim Mutfakta (4-5-8 Şubat) Puanları Kim Elendi Kim Bilezik Kazandı? (KESİN BİLGİ) (10 Yorum)

  1. Insanla dalgamı geçiyorlar ezgi eleniyor diyorlar ama fragmanlarda 47 puan lafı geçiyor ezgi 1 er puan alsa bile 48 oluyor yani ezgi puanlara göre elenmiyor

  2. Dalgamı geçiyorlar insanla elenen isim ezgi diyorlar ama fragmana bakarsak 47 puanla elenen diyor ezgi dört tane 1 alsa puanı 47yi yine geçiyor yani ezgi değil elenen

  3. iddia ediyorum ezgi kalsın diyenler kesin akrabaları bu kadar haksızlığa başkası razı olmaz

  4. Iyi olur ezginin elenmesi diğer gelinlere yapılan haksızlık biter Reyhan hanımı çok seviyorum ama kaynanaların sevilmesi bir yere kadar orada gelinlerin rolü çok önemli çünkü ezgi de kıtayı doldurdu

  5. Ezgi itmesin diyorum ama Reyhan hanım iki gündür gelinine düşük verdi malesef sinanın kaynanası da bulup veriyor ezgi gidiyor güle güle çok bile kaldılar yani.

Eklenme Tarihi: 1 Şubat 2019