Gelinim Mutfakta 7 Aralık Hangi Gelin Bilezikleri Kazandı Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta 7 Aralık Hangi Gelin Bilezikleri Kazandı Kim Elendi? Gelinim Mutfakta yarışması 3 aralık pazartesi günü yeni gelin ve kaynanasının katılımıyla yeni haftaya başladı. Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni katılan yarışmacılar Elif ve Tuğçe Babur. Gelin Hanım Tuğçe ve kayınvalidesi Elif Babur. Gelinim Mutfakta yarışmasında tüm hafta hangi yemekler yapıldı ve gelinler kaç puan aldı?

Gelinim Mutfakta yarışmasında 3 aralık pazartesi günü Kabaklı Patatesli Graten yemeği yapıldı. Yapılan yemek sonrasında kayınvalideler yemeklerin tadına bakarak gelinlere puanlarını verdiler. Gün sonunda kaynvalidelerin puanları toplanıyor ve en yüksek puanı alan gelin çeyrek altını kazanıyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında pazartesi günü en yüksek puanı alan gelin Cansu oldu. Cansu kayınvadelerden 15 puan aldı. Günün en düşük puanını alan gelini de 5 puanla Hatice oldu.Sonrasında 9 puan alarak 3. olan Emel gelin oldu. 2. olan gelin Elif te 10 puan aldı.

Gelinim Mutfakta yarışması 4 aralık salı günü de patatesli püreli tavuk sote yemeği yapılıyor. Yapılan yemekleri tüm gelinler özenle yaparken kayınvalideler gelinlerinin yaptıkları yemekleri tanımasınlar diye Cansu masaları gezip gelinlere domatesi küçük doğra gibi ikazlarda bulunuyor. Yapılan yemeklere kayınvalideler puanları verdi. Gün sonunda en yüksek puanı alan gelin Elif oldu. Çeyrek altını kazandı.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 5-6-7 aralık günü yapılan yemekleri sizlerle konumuzda paylaşacağız.  En yüksek puanı alan gelin gün sonunda çeyrek altın kazanırken hafta boyunca en yüksek puanı alan gelinde cuma günü hafta finalinde 5 bilezik kazanıyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında 1. olan isim 5 bilezik kazanırken en düşük puanı alan gelin de eleniyor. Gelinim Mutfakta yarışması bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşmaya devam ediyoruz.

Pazartesi günü 15 puanla birinci olan isim Cansu oldu.

Salı günü en yüksek puanı alan gelin 14 puanla Cansu ve Elif oluyor. Birinci kurayla belirleniyor ve kurayı kazanan isim Elif oluyor.

Çarşamba günü en yüksek puanı alarak çeyrek altını kazanan isim 13 puanla Elif oluyor. 

Perşembe günü en yüksek puanı 15 puanla  Cansu alıyor. Cansu bu hafta 2. kez çeyrek altın kazandı. Kendisini tebrik ederiz.

Cuma günü Gelinim Mutfakta yarışmasında hafta finali yapılıyor. Hafta finalinde hafta boyunca en yüksek puanı alan isim belli oluyor. CUMA GÜNÜ ELENEN İSİM HATİCE OLDU. Hatice biraz da kendi yemeklere özenmediğini ve sağlık durumundan dolayı elenmenin doğru olacağını düşündüğünü söyledi. Bu yüzden de elendi. Kendi de mutlu oldu elendiğine. Artık hamileliğinin son zamanlar bu yüzden evde dinlenmesi daha doğru olur. Kendisine kolay doğum diliyoruz. Umarız sağlıkla kucağına alır bebeğini.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Aralık 2018