Gelinim Mutfakta 8-12 Ekim Cuma Hafta Finali Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta 8-12 Ekim Cuma Hafta Finali Kim Elendi? Gelinim Mutfakta programında pazartesi günü yeni yarışmacılar programa dahil oldular. Yeni katılan gelin Emel hanım ve kayınvalide Ergül Hanım. Daha 1 aylık evli olan Emel kayınvalidesi ile altlı üstlü oturuyor.

Diğer gelinler daha 1 aylık evliyken neden yarışmaya katıldığını tartıştılar Emel’in. Oda evlenmeden önce de katılmayı düşündüğünü ama düğün hazırlıkları olduğu için katılamadığını söyledi. Evlenince de balayından dönünce hemen başvurmuş ve kayınvalidesi ile programa katıldı. Emel Hanım ve kayınvalidesi Ergül Hanım Denizlili ve programa da Denizli’den katılıyorlar.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 8 ekim pazartesi yarışmacılar kıyasıya rekabet içerisinde yarışırlar. Salı günü ise Başak’ın yaptığı hareket herkesten tepki aldı. Altın listeden Başak Ezgi’nin adını ilk sıradan siliyor ve kendi adını yazıyor. Bu durum kayınvalidelerden tepki aldı. Ezgi ve Başak arasındaki gerginlik hiç bitmiyor. Bu gerginlik kayınvalideler tarafından da körüklenince yarışma da elektrik hiç düşmüyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 8-12 ekim cuma günü hafta finalinde kayınvalidelerin hafta boyunca gelinlere verdikleri puanlar toplanıyor. 8 ekim pazartesiden 12 ekim cumaya kadar Gelinim Mutfakta yarışması bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Salı günü gün birinci Emel oldu. Gelinim Mutfakta da Emel geldiğinin ikinci gününde birinci oldu. Bakalım hafta birincisi kim olacak?

10 Ekim çarşamba günü Gelinim Mutfakta yarışmasına ünlü modacı Hakan Akkaya konuk oluyor. Hakan Akkaya konuk olunca da Reyhan Hanım hemen kendini öne atıp moda konusundaki bilgisini manken gibi yürüyüşünü gösteriyor. Ancak Hakan Akkaya yorumu ile herkesi güldürüyor. Sanki gelinin kaynanada sen gelinmişsin gibi diyor.. Reyhan Hanım’ın davranışlarını genç bulduğunu anlatmış oluyor bu şekilde.

Haftanın 3. Günü olan Çarşamba gün birincisi olan gelin Başak oldu. BAŞAK GELINIM MUTFAKTA ÇARŞAMBA GUN BIRINCISI OLDU.

GELİNİM MUTFAKTA YARIŞMASI CUMA GÜNÜ HAFTA BİRİNCİSİ OLAN GELİN EZGİ OLDU. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2018