Gelinim Mutfakta Başvuru Formu Nasıl Katılırım Kanal D Fatih Ürek

Gelinim Mutfakta Başvuru Formu Nasıl Katılırım Kanald Fatih Ürek.. Kanald ekranlarında gündüz kuşağında iddia lı bir program başlıyor. Kanald uzun zamandır gündüz kuşağında istediği başarıyı sağlayamıyor. Ekip Şahane, Alışveriş Melekleri, Sosyetik Kadınlar gibi bir çok program başladı. Yayınlamış olduğu gündüz dizileri de yüksek reyting almaya yetmiyor.  Ancak yine de başarılı bir reyting grafiği oluşmadı. Bu yüzden Kanal de bu sefer de yemek programı ile geliyor.

Kanald de farklı formatta bir yemek yarışması geliyor. Gelinim Mutfakta programında gelinler mutfağa girip en güzel yemeklerini hazırlarlarken onlara puanları kayınvalideleri verecek. Hafta içi her gün saat 12:45’te Kanal D de yayınlanacak. Gelinim Mutfakta yarışmasında Fatih Ürek’te kendine has sunumuyla kayınvalideler ile kaynanaların tatlı tatlı atışmasını sağlayacaktır.

Kanal D de başlayan olan Gelinim Mutfakta yarışmasına başvurmak isteyebilirsiniz. Bizlerde sizler için başvuru formu sayfasını sizlerle paylaşmaya karar verdik. Kanal D resmi web sayfasında Gelinim Mutfakta yarışması başvuru formu yer alıyor. Resmi başvurudan sonra yarışma için size geri dönüş yapılacaktır. Gelin ve kaynanaların yarıştığı bu program gerçekten izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacaktır.

Gelinim Mutfakta yarışmasına kimler katılmak ister? Yoruma yazabilirsiniz. Başvuru içinde Kanal D resmi sitesini takip edebilirsiniz. Başvuru formu yayımlandı.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Bende katılmak istiyorum lütfen destek olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.