Gelinim Mutfakta Başvuru Katılım Formu Şartları (Fatih Ürek)

Gelinim Mutfakta Programına Katılım Formu

Gelinim Mutfakta yarışması Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Fatih Ürek’in sunuculuğunu yaptığı Gelinim Mutfakta yarışmasına katılmak isteyen gelin ve kaynanalar için bu konuyu açmayı uygun bulduk. Gelinim Mutfakta yarışması kıyasıya rekabet içerisinde geçiyor. Gelinler yemekleri hazırlayıp kayınvalidelere sunuyorlar.

Kayınvalideler de yemeklerin tadına bakarak puanlama yapıyorlar. Ancak olur da gelinlerin tabaklarını bulamazlarsa olanlar oluyor. Gelinler kayınvalidelere kızıyor tartışmalar çıkıyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında her hafta en çok puanı alan gelin adayı altınların sahibi oluyor. Gelinim Mutfakta yarışmasına katılmak için Kanald resmi sitesinden başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta yarışması çok keyifli geçiyor ve seyirciler beğenerek izliyor. Gelinim Mutfakta yarışmasına katılmak için size sorulan soruları doğru bir şekilde yanıtlayıp formu gönderebilirsiniz. İnternet üzerinden yayınlanan formda kişisel bilgilere yer verilirken yoruma açık sorularda yer alabiliyor. Tüm bu soruları eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekiyor.

Gelinim Mutfakta programına başvurmak için doldurmanız gereken form şu şekildedir;

Kendinize ve Kayınvalidenize Ait Fotoğraflar:

Ad Soyad:

Doğum Tarihi:

İkametgah Adresi:

Cep Tel/Ev Tel:

Doğum Tarihi:

Eğitim Durumu/Meslek:

Medeni Durum?:

Kaç Yıldır Evlisiniz?:

yukarıdaki sorulara benzer formatta kesin bilgi verilmesi gereken bazı form öğeleri bulunmaktadır. Bunlar dışında neden yarışmaya katılmak istediğinizi ve bunun gibi yoruma açık soruları yanıtlamanız istiyor. Vereceğiniz yanıtlar diğer adaylar arasından sıyrılmanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle sorulara samimi bir şekilde yanıt vermeniz büyük bir önem taşıyor. Programın başvuru formuna https://www.kanald.com.tr/programlar/guncel/gelinim-mutfakta/gelinim-mutfakta-basvuru-formu ulaşabilirsiniz. Başvuru formunda yer alan fotoğrafları uygun formatlarda yüklemelisiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gelinim Mutfakta Başvuru Katılım Formu Şartları (Fatih Ürek) (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2018