Gelinim Mutfakta Bitti mi Final mi Oldu, Yeni Sezon Devam Edecek mi? 2019-20

Kanal D ekranlarında devam eden Gelinim Mutfakta isimli yarışma oldukça seviliyor tutuluyor. Ne zaman final yapacağı ekrana veda edeceği izleyiciler tarafından sorulmaya ve bitiş tarihi merak edilmeye başlandı. Kanal D ekranlarında hafta içi her gün saat 12.15 te yayına başlayan Fatih Ürek’in oldukça renkli sunumuyla ekrana gelen Gelinim Mutfakta yarışması oldukça zevkli heyecanlı ve güzel bir yarışma olarak dikkatleri çekiyor.
Gelinim Mutfakta yarışmasının ne zaman final yapacağı ekrana veda edeceği sorulmaya başlandı bile.

Gelinim Mutfakta yarışmasında yer alan yarışmacılar oldukça dikkat çekmeye devam ederken, 2019 Mayıs ayının son haftasında sezon finali yapacak. Yaklaşık 1,5 yıldır gelin kaynana konseptini bir araya getirip harika iş çıkartan Kalan D, rakibi Zuhal Topal’la Sofrada isimli yarışma programını reytinglerde şu ana kadar alt edemedi. Aldığımız bilgilere göre yaz ayı içerisin de geçen sezon gibi devam edeceğini ve 4 gelin ve kaynana sayısında artış sağlanacağı konusunda çok sağlam kaynaklardan bilgi aldık. Tabi bu şimdilik düşünce aşamasında.  Bildiğiniz üzere her bölüm sonunda gelinim mutfakta günün birincisi olan geline çeyrek altın verilirken hafta finalinde en yüksek puanı toplayan gelin beş altın bilezikleri kazanıyor. Bu heyecan an ve an takip etmek için Gelinim Mutfakta puan durumu ile günün birincisi kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Bitti mi Final mi Oldu?

Gelinlerin yemeklerinin yarıştığı ve her hafta 4 gelinin belli bir zamanda çeşitli yemek yapmaları ve bu yemekleri tüm kaynanalar tabakların kimin yemeği olduğunu bilmeden değerlendirdikleri oldukça güzel bir yarışma formatı. Gelinim Mutfakta yarışması ne zaman final yapacak ekrana veda edecek ya da gelecek sezon olacak mı olmayacak mı gibi sorular izleyiciler tarafından da sıkça soruluyor. Gelinim Mutfakta 2019-2020 sezonunda devam edecek mi final yapıp ekrana veda mı edecek gibi meraklı sorulara yanıt verelim.

Fatih Ürek in hazırlayıp sunduğu Gelinim Mutfakta yarışması 2 sezonluğuna anlaşma yapıldığı için Mayıs 2019’da final yaparak ekrana veda etmesi bekleniyor. İlk başlarda reytingleri oldukça yüksek olan Gelinim Mutfakta yarışması ilerleyen haftalarda reytingleri yavaş yavaş düşmeye başladı. Benzer programlarda olduğu için örneğin Zuhal Topal, Yemekteyiz ve benzeri programlar Gelinim Mutfakta programının reytinglerini aşağıya doğru çektiği için çok fazla izlenmez ve talep görmez oldu.

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Devam Edecek mi?

Bu nedenle Gelinim Mutfakta yarışması düşen reytingler sonrasında büyük ihtimalle Mayıs 2019 tarihinde final yapacak ve ekrana veda edecek. Gelinim Mutfakta 2019-2020 sezonunda yeniden başlar mı yeni sezonda devam eder mi diye soran izleyicilerimiz de kısaca cevap verecek olursak Gelinim Mutfakta programının reytingleri düşük olduğu için biz gelecek sezon devam edeceğini tahmin etmiyoruz. Gelinim Mutfakta büyük ihtimalle final yapacaktır ancak sezon finali yapıp gelecek sezon devam eder mi ya da başka bir kanala transfer olur mu şimdiden bunu söylemek oldukça güç.

Gelinim Mutfakta her hafta kaynana-gelinler ciddi anlamda büyük bir ödülün sahibi yapıyor. Gelinim mutfakta programında büyük ödül hafta içi her gün birincisi çeyrek altın kazanırken cuma hafta birincisi de 5 bilezik sahibi oluyor. Gelinim mutfakta yarışmasında cuma günleri final yaşanıyor ve bir kaynana-gelin takımı programdan eleniyor. Gelinim mutfakta yarışması yeni sezon devam edip etmeyeceği mayıs ayında belli olacak Biz de sizlere buradan son dakika haberi olarak sunmaya çalışacağız. Sizde gelinim mutfakta programının devam edip etmemesi hakkında ya da final yapıp yapmaması hakkında görüş ve yorumlarınızı lütfen aşağıya yazınız.

Gelinim Mutfakta Bitti mi Final mi Oldu, Yeni Sezon Devam Edecek mi? sorusuna yanıtlarınızı ve konu hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. 2019-2020 sezonunda Gelinim Mutfakta programının devam etmesini ister misiniz? Gelinim Mutfakta sizce izlenmeye değer bir program mı? Sorulara yanıtlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gelinim Mutfakta Bitti mi Final mi Oldu, Yeni Sezon Devam Edecek mi? 2019-20 (10 Yorum)

  1. Yeni yayın döneminde görmek isteriz gelinim mutfak tabiki sunucusu Fatih ürek olarak ezgi ve reyhan hanım yarismali

  2. Güzel porogram bazen biraz fazla haddini aşıyorlar kayınvalideler be gelinler devametmesini diliyoruz eşim veben hiçbir bölümü kaçırmadık çokgüzel devametsin

  3. Fatih yurekyin sundu gelinim mutfakta eğlenceli programın Yeni sezon devam etmesini istiyorum

Eklenme Tarihi: 23 Mart 2019