Gelinim Mutfakta Ezgi ve Reyhan Hanım Neden Yok Elendiler Mi? 26- 27 Kasım

Gelinim Mutfakta Ezgi ve Reyhan Hanım Neden Yok Elendiler Mi? Gelinim Mutfakta yarışmasında cuma günü en düşük puanı alan isim Cansu olmuştu. Cansu elenen isim oldu ve şaşkınlığını ifade etti. Ancak Gelinim Mutfakta yarışmasında bu hafta giden Cansu ve Sevgül Hanım değildi.

Gelinim Mutfakta yarışmasında Reyhan ve Ezgi Hanım gidiyor. Ezgi’nin annesinin sağlık problemleri dolayısıyla Ezgi ve kayınvalidesi gitmek zorunda kalıyor. Ezgi annesinin ameliyat olması sebebiyle gitmek istedi. Reyhan Hanım’da Ezgi’nin annesinin torununa baktığını ancak sinir sıkışması olduğu için ameliyat olması gerektiğini bu yüzden ayrılmaları gerektiğini söyledi. Reyhan Hanım ve Ezgi ailesi sebeplerle ayrılmak zorunda kaldılar.

Cuma günü en düşük puanı alan isim Cansu olmuştu. Son ikiye Cansu ve Ezgi kalmıştı. Cansu en düşük puanı aldı ve elenme konuşması yaparken Reyhan Hanım bir şey söylemek istiyorum. Hakkımızı Cansu’ya devredelim onlar kalsın biz gidelim dediler. Cansu doğuma gidince onun yerine Ezgi gelmişti şimdi de Ezgi gidiyor ve Cansu kalıyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasında en çok tanınan isim tartışmasız Reyhan Hanım oldu. Yarışmada giyimiyle herkesle laf atışmasıyla her şeyiyle kendini tanıttı. Reyhan Hanım uzun zamandır programda gelini Ezgi ile birlikte kalıyordu. Ancak sağlık problemi onların önüne geçti. Ezgi’nin çocuğuna bakan annesi ameliyat olmak zorunda kaldı. Ezgi anneme bakmam lazım diyerek programdan ayrılma kararı aldı.

Fatih Ürekle sarılarak ayrılan Reyhan Hanım ve Ezgi kapınız açık olsun bir gün geliriz dedi. Fatih Ürek’te siz hala yarışan yarışmacılarsınız bekliyoruz dedi. Cansu da Ezgi’ye teşekkür ederek vedalaştı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Kasım 2018