Gelinim Mutfakta Rehyan ve Ezgi 60. Altın Kutlaması

13 Mayıs cuma günü itibari ile yarışmayı kazanan Ezgi her 10 bölümde bir klasikleştirdiği kutlamalarına bir yenisini daha ekledi. En iyisi olduklarını bir kez daha kanıtlayan Gelinim Mutfakta Reyhan 60. altın kutlamasına davulu ile birlikte geldi.

Reyhan çekim alanına bir pazar arabası üzerinde davul oyuncak ile geldi.  Büyük bulamadım da bunu çalayım bari diyerek vurmaya başladı. Kızlar durun önce bir arabamı park edeyim durun diyerek rakiplerini iyice kızdırdı. Peki Gelinim Mutfakta 13 mayıs kim kazandı ? Ezgi kaç puan alarak yarışmanın birincisi oldu? Reyhan neler yaptı ? Besime ve Nesibe yaptıklarını takdir etmedi. Yakışmadı dedi.

Reyhan programa hazırlıklı gelmişti. Kendisinin kazanacağından emin olduğu için Altın Listesi tablosuna evde hazırladığı kartondan boyalı kağıtları yapıştırdı. Kocaman 60 altın yazısı ile birinci sırada yer alıyor. Tabelaya yazılma ve yapıştırma konusu kavgaya dönüştü. Diğer gelinler Reyhan teyze diyerek nezaketini korudu. 60 Senin hedefindi Gülcan demesi ortamı gerdi.

Rehyan’ın şimdiki altın hedefi ne ?

Seyirci Reyhan’dan 100. altını bekliyor dedi. 9 aydır yarışmada olan Reyhan bizi kimse geçemez dedi ve büyük iddiasını da söyledi. Bizi kimse geçemez varsa geçebilecek ben geçen yarışmacının elini öperim dedi. Bir de yanında konfeti getirmişti. Yarışma programının ortasında konfetiyi patlatarak diğer yarışmacıları zıbanadan çıkarttı. 80 lerin şarkısı 60-70-80-90-100  şarkısını kıvırtarak oynadı. Daha yüz olmadın Reyhan diyenlere ise kıskananlar çatlasın yüze gidiyorum diye cevap verdi.

Gelinim Mutfakta Rehyan 60. Altın Kutlaması

Evde kendi hazırladığı uğur böceği pastası ile yeni bir şok yarattı. Dileğini ise 100 olarak güncelledi. Yarışmacılar ise Reyhan’ın yaşı mı yoksa o 60 diye dalga geçti. Reyhan bu kadar kutlama abartıyorsun dese de Reyhan bir sonraki zaferimi bekleyin diyerek iyice ortamı gerdi. Karada yüz havada yüz, havam olsun anam diyerek kutlamalarına son verse de yarışma arasında Reyhan 60. altın kutlaması devam etti. Ben yazmıyorum birinciliğe artık yapıştım onun için tabelaya da yapıştırıyorum dedi.

Gelinim Mutfakta 13 mayıs kim kazandı

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Kim Kazandı ?

9 Aydır yarışmacı olan Reyhan ve gelini Ezgi 13 mayıs günü yarışmanın en çok altın kazanan tablosunu güncelledi. 13 Mayıs Mutfakta 13 mayıs kim kazandı diye merak ediliyordu. Bu kazancını ise büyük bir kutlama ile yerine getirmesi rakipleri tarafından takdir edilmedi. Reyhan’ın şimdiki hedefi ise 100 altın olarak pasta üfledi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.