Gelinim Mutfakta Yılbaşı Haftası 1-2-3-4 Ocak Var Mı Yok Mu Bitti Mi

Gelinim Mutfakta Yılbaşı Haftası 1-2-3-4 Ocak Var Mı Yok Mu Bitti Mi? Gelinim Mutfakta yarışması her hafta yeni gelin ve kayınvalidelerin katılımıyla yayınlanıyor. Yeni gelen gelin ve kaynanalar çok eğlenceli görüntülere sahne oluyorlar. Gelinim Mutfakta yarışmasında pazartesi yeni yarışmacılar dahil oluyor. Pazartesi, salı, çarşamba, perşembe ve cuma günü farklı yemekler yapılıyor.

Hafta da 5 yemek tarifinin sizlerle olduğu Gelinim Mutfakta yarışmasında hem güzel yemek tarifleri öğreniyoruz. Hem de gelinlerin kendi aralarında ve kayınvalideler ile yaptıklarıkları atışmaları izleyip keyifli anlar yaşıyoruz. Aslında gülüyoruz ağlanacak halimize desek daha doğru olur. Çünkü sırf reyting için birbirleriyle sürekli kavga eden insanlar var karşımızda.

Gelinim Mutfakta yarışması Fatih Ürek’in sunumuyla daha eğlenceli hale geliyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında tüm hafta boyunca gelinler yemeklerini yaparak kayınvalidelerden tam puan almaya çalışıyorlar ama bu pek mümkün olmuyor tabi. Kayınvalidelerden en yüksek puanı alan gelin gün birincisi olurken çeyrek altın kazanıyor.

Tüm hafta boyunca en yüksek puanı alan gelinde 5 tane bileziğin sahibi oluyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında bilezikleri alan gelinler de kendi aralarında rekabet halindeler. Gelinim Mutfakta yarışması pazartesiden cumaya Kanal D ekranlarında yayınlanıyor.

Gelinim Mutfakta yarışması gündüz kuşağının en eğlenceli yemek yarışması programlarından. Reytinglerde 20. sıralarda yer alan Gelinim Mutfakta yarışması sevilerek takip ediliyor. Özellikle gündüz saatlerinde evde olan herkes onu izliyor. Reytinglerde başarılı sıralaması yok gibi görünebilir ancak akşamki evde olma ve tv izleme oranı ile karşılaştırmak yanlış olur. Gündüz saatleri için iyi bir izlenme reyting sıralaması.

Gelinim Mutfakta yarışması pazartesiden cumaya yayınlanıyor. Ancak 31 aralık pazartesi 1 ocak salı ve 2-3-4 ocak haftasında tatil yapacak muhtemelen. Çünkü reklam paylarının dağıtımı ile yeni anlaşmalar yapıldığı için programlar bu haftayı reklamsız geçirip zarar etmek istemiyorlar. Gelinim Mutfakta ve diğer tüm programlar yılbaşının ilk haftasında yayınlanmayacaktır muhtemelen.

Gelinim Mutfakta yarışması yılbaşının ilk haftası yayınlanmaz ancak sonrasında yani 7 ocak pazartesiden itibaren Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Aralık 2018