Gelinim Mutfakta Ziyafet Hanım ve Gelini Elif Kimdir Altın Aldı mı Kaç Bilezik Oldu

Gelinim Mutfakta Ziyafet Hanım ve Gelini Elif Kimdir Altın Aldı mı Kaç Bilezik Oldu… Gelinim Mutfakta yarışması bu hafta yeni yarışmacılar ile yoluna devam ediyor. Yarışmacıların arasına katılan gelin ve kaynana daha stüdyoya adım attığı andan itibaren herkesi güldürmeyi başardı.

Ziyafet Hanım tüm samimiyeti ile gelinini sevmediğini dile getirirken herkes şaşkınlıkla dinliyor. Kimi ayıplıyor bu davranışı kimi şov olarak görüyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında 19 Kasım pazartesi programa katılan yeni kayınvalide Ziyafet Hanım’a gelinini sevmiyor musun istemedin mi deyince de sevmiyorum istemedim diyor. Ancak şimdi ara ara istediğini söyleyerek komik anlara sahne oluyor.

Elif Hanım Ağrılı. Kayınvalidesi ile bir türlü anlaşamayan Elif Hanım’ın işi zor. Yemekler yapılırken Ziyafet Hanım stüdyoya giriyor. Gelinlerin yemek hazırlarken masayı dağıtmalarına kızıyor. Ancak tüm masaları gezip eleştiriyor. Ezgi’nin masanın altında süpürge bulunca mutfakta süpürgenin ne işi var diyor. Gelini Elif’in masasına gelince de Hele bir çay koy içim üşüdü diyor. Gelini Elif yemek yapmayı yetiştirmeye çalışırken bir de kayınvalidesinin isteğini yerine getirmek zorunda kalıyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni katılan Elif Gelin ve Ziyafet Kaynana ile seyircileri eğlenceli dakikalar bekliyor. Yarışmacıların ve kaynanaların hepsiyle tartışır Ziyafet Hanım. Ancak gelini Elif’in yaptığı yemekler beğenilecek mi? Kim kaç puan verecek? Ziyafet Hanım gelini Elif’in tabağını bulup ona tam puan verebilecek mi? Gerçi Ziyafet Hanım doğru tabağı bulsa bile Elif’e 1 verir gibi..

Elif gün sonunda çeyrek altınları alabilecek mi? Hafta finalinin yayınlandığı gün olan cuma gününde 5 altın bilezik kazanabilecek mi? Gelinim Mutfakta yeni yarışmacıları hakkında detaylı bilgiyi sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gelinim Mutfakta Ziyafet Hanım ve Gelini Elif Kimdir Altın Aldı mı Kaç Bilezik Oldu (2 Yorum)

  1. Aslinda bakilirsa ziyafet hanim hakli konuşiyor bazen gelinler hakkinda kaynanayla anneleri hic ayni.olurmu bu bir gercek gelinler yalan soyluyorlar

  2. Aslinda bakilirsa ziyafet hanim hakli konuşiyor bazen gelinler hakkinda kaynanayla anneleri hic ayni.olurmu bu bir gercek gelinler yalan soyluyorlar

Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2018