Gençlik Başımda duman neden bitti erken final yaptı 30 eylül 1 ekim

Gençlik Başımda duman neden bitti erken final yaptı 30 eylül 1 ekim Gençlik Başımda duman neden bitti erken final yaptı 30 eylül 1 ekim pazar günü tv8 de yayınlanmayacak peki neden.. işte cevabı sizlerle paylaşıyoruz. Elbette büyük hayallerle başlayan bu dizi devam ediyor. Ancak tv 8 de değil.

Gençlik Başımda duman neden bitti erken final yaptı sorusuna cevap dizihaberi.tv de. İşte yapımcıdan düşük reytingler sonrası ilk twit..ve programın neden kaldırıldığına yanıt aşağıdaki resimde yer alıyor. Gençlik Başımda duman neden bitti erken final yaptı sorusuna dizi bitmedi ama sadece internette yayınlanıyor diyoruz..

YORUMLAR

  1. Topluma kötü örnek olan şahısları toplamışlar hadi dizi yaptık demişler. Evlilik programlarına katılan şahısların hiç birini tv’de görmek istemiyoruz ne olursa olsun.

  2. Hayır lütfen kaldırılmasın çok büyük bir hata

  3. Tam bir hayal kirikligi bu kadar izlenmesi bile mucize leyla teyzeyi izlemek berbat bisey batunun bir anneyi evden kovmasi ayri rezalet turk orf ve adetlerine uygun bir konu degildi iyi olmus

  4. Ama ne oldu bu basladiginda bi bakiyim nasil olmus dedim bakmaz olaydim leylanin o car car konusmasi basimi agriti yani izlerken gercekten basim agridi adigi reyting bile fazlaydi zaten izlenmeyecyi basindan belliydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.