Gençlik Başımda Duman 11. ve 12. Bölüm Video izle 28 – 29 Ekim Tekrarı

Tv8 ekranlarında başlayıp ilk haftadan yayından kaldırılan ancak internet üzerinden devam eden Gençlik Başımda Duman 11. ve 12. Bölüm Video izle 28 – 29 Ekim Tekrarını dizihaberi.tv den izleyebilirsiniz. Her bölümü ile aslında izlenebilir kaliteli bir dizi olduğunu gösteren Gençlik Başımda Duman yeni aşkları yeni heyecanları ile kaldığı yerden devam ediyor.

Emre ve Cansel ev tuttuktan sonra aşklarını yeni evlerinde devam ettirmeye başlasalar da merak etmeyin ayrılık çok yakında gelecek. Cansel ve Emre arasında kopmaz bir bağ ve aşk var gibi görünse de kısa sürede aşk felan kalmayacak ileriki bölümlerde şimdiden duyurmuş olalım sizlere. Gençlik Başımda Duman 11. ve 12. Bölüm 28 -29 ekim günleri internetten yayınlanmaya devam edecek.

Bu sırada Leyla hanım kendine bir arkadaş bulur. Gençlerin yanından ayrılmakta güçlük çeken ve Batuhanı her defasında sinir edip kavgaya neden olan Leyla hanım artık uzak durmaya başlıyor. Gökhan ise Rabia ile Melek arasındaki gitgellerden bir türlü bıkmadı gitti. Ama Rabianın yeri başka tabiki. Emre de Tuğceye yine herde fasında olduğu gibi yine olmaz deyip Tuğçeyi yine ağlayacak.

Mehtapa diyecek bişey yok, Akın ile ilgilenmeye devam etse de o treni kaçırmış gibi görünse de Akın bu kez de ona yakınlaşacak. Gençlik Başımda Duman 11. ve 12. Bölümlerin tekrarı videosu ile 28 ekim cumartesi ve 29 ekim pazar günü kaldığı yerden devam edecek.

Gençlik Başımda Duman 11. ve 12. Bölüm videosu tekrarı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gençlik Başımda Duman 11. ve 12. Bölüm Video izle 28 – 29 Ekim Tekrarı (5 Yorum)

Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2017