Gençlik Başımda Duman 13.-14. Bölüm Videosu Tekrarı 4-5 Kasım 2017

İnternet üzerinden yayınlanan ve her bölümü belli bir kitle tarafından merak edilip izlenmeye devam eden Gençlik Başımda Duman 13.-14. Bölüm Videosu Tekrarı 4-5 Kasım 2017 tarihlerinde kaldığı yerden devam edecek.  12 Bölümden en güzel karelerin ardından yeni 13 ve 14. bölüm videoları da yüklenecek en kısa sürede.

Sevilen gençlik dizisi her ne kadar tv de barınamasa da internet üzerinden devam ediyor. Gençlik Başımda Duman’ın 13.Bölümün’de Emre Cansel’in istediği tarz bir “Ev”i almıştı önceki bölümde artık dayayıp döşemesi kaldı. Cansel mutluluktan Emre’ye Aşk’la Sarılırken asıl istediğini almış gibiydi.

Gökhan ve Rabi arasındaki çıkmazlar devam ederken dizide en farklı rol Tuğçenin. Bu kızın yüzü ne zaman gülecek bilmiyoruz. Gençlik Başımda Duman 13.-14. Bölüm Videosu Tekrarı 4-5 Kasım 2017 tarihlerinde kaldığı yerden devam edecek. Videolar en kısa sürede hazırlanıp aşağıdan sizlere sunulacaktır.

Sizlerde yorum ve görüşlerinizle olup biten hakkında detayları yazabilir yorumlarda bulunabilirsiniz. Gençlik Başımda Duman çekimleri devam ediyor… Emre, Cansel ve Batuhan’dan bir fotoğraf… Bu Arada Tuğçe ve Emre bombası

Gençlik Başımda Duman dizisi 13. ve 14. Bölüm Videosu Tekrarı 4-5 Kasım 2017

Rabia ve Gökhan sahneleri haftanın en çok izlenen ve merak edilen kısmı oldu. Mutlaka izleyin sizde.. İşte o anlar..


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gençlik Başımda Duman 13.-14. Bölüm Videosu Tekrarı 4-5 Kasım 2017 (17 Yorum)

  1. Rabiya gokhan olsun Rabiyami cok ozledim gograp gggoogggrap papatyam guzel yuzli iy kalipli melegin

  2. Çok kısa sürüyor hep aynı konular üzerinde duruyorsunuz 14. Bölüm uzun zamandır yok int kaldırıldımı

  3. Dizi yavaş yavaş çekici bir hal almaya başladı.Yalnız şu gökhanın havaları sinir bozuyor Rabia da ite kaka bir yerlere getirilmek isteniyor gökhanın parasıda tabii rol oynuyor.Bir katakulliler olmazsa iyi.Herşey bir yana TUĞÇE eşsiz güzelliği ve harika oyunculuğu ile diziye can veriyor.

  4. Bu hafta yoktu hala bekliyoruz. Rabia ne kadar tatli bir kiz. Hazal da ozletti artik. 2 evi de izledim ama bu iki karakter bambaska.

Eklenme Tarihi: 2 Kasım 2017