Gençlik Başımda Duman 18 Eylül Pazartesi Neden Başlamadı Yayından Mı Kaldırıldı?

Gençlik Başımda 18 Eylül Pazartesi Neden Başlamadı Yayından Mı Kaldırıldı?.. Gençlik Başımda Duman dizisi adı geçtiği günden beri merakla bekleniyor. Kısmetse Olur programı 2 sezon yayınlandı. Bu yüzdende dizisi özellikle de aynı oyuncularla olması seyirciyi etkiledi.

Dizide ilk sezondan ve ikinci sezondan  kişiler yer alıyor. Başrol oyuncuları Emre ve Cansel olarak belirlendi. Aralarında bir aşk yazıldı. Dizi de olanların bazıları senaryo iken bazıları gerçek hatta diyaloglar bile gerçekmiş. Programla aynı şekilde oldu bu dizide yani.. Bazısı gerçek bazısı yalan.

Gençlik Başında Duman dizisi 11 eylül pazartesi yayınlanacak diye açıklama yapılmıştı. Sonra açıklama yapıldı 18 eylül pazartesi yayına başlayacak dendi. Hatta 18 eylül pazartesi yaınlanacak diye tv8 de fragman yayınlandı. Tv8 18 eylülde başlayacak dese de yapımcı Haluk Şirin twitterdan yazdı ve 23 eylülde her haftasonu yayınlanacak dedi. Okuldayım işteyim izleyemedik demeyin diye.

Kanal ayrı yapımcı ayrı tarih verdi. Bakalım kimin dediği olacak? Sizce hafta içi mi yoksa haftasonu yayınlanması mı daha iyi olur reyting ve izlenme oranları açısından?

YORUMLAR

  1. Nolur internet uzerinden yayinlanmasin tv8 hergun yayinlansin

  2. Hafta içi her gon yayinlansn nolor

  3. hafta içi yayınlansın nolur

  4. Rabiyami cok ozledim her gun agsam satinda yayinlayn lutfan turkmenistandan jeren

  5. Of of her gun olsun agsam satinda cabuk yayinlayin yaaa yeter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.