Gençlik Başımda Duman 2. Bölüm Özeti Tüyoları 24 Eylül Pazar

TV8’in yeni ve iddialı dizisi 23 eylül cumartesi günü başlıyor. ‘Gençlik Başımda Duman‘ın Tv8 de yayın tarihi ve saati son dakikada belli oldu! 23 Eylülde saat 16:00 da başlıyor. İlk akla gelen soru Gençlik Başımda Duman 2. Bölüm Özeti Tüyoları 24 Eylül Pazar günü neler olacak oldu.

İlk bölümü ile geçen sezon Kısmetse Oluru ilgiyle izleyenlerin merakını gidermek için çekilmiş acemice bir dizi olduğunu gösteren ve Aşkı Roman dizisinin tarzından pek öteye geçemeyen vasat bir senaryo basit oyunculuklar derken oldukça kötü bir başlangıç yapan Gençlik Başımda Duman 2. Bölüm Özeti ve fragmanı dizihaberi.tv de sizlerle olacak.

Geçtiğimiz sezon Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Kısmetse Olur’ programındaki eski ve yeni adayların çektiği dizi oldukça amatör olsa da yine de izleyen bir kesimi var elbette. Gençlik Başımda Duman dizi yapımcılığını Production House üstlendi ve çekimleri bir çok farklı yerde devam ediyor..

Gençlik Başımda Duman dizisinin Kadrosunda Batuhan Cimilli, Nur Erkoç, Emre Ubeyli, Mehtap Taşkıran, Cansel Çördük, Gökhan Sara ve Rabia Karaca gibi isimlerin yer alıyor ve Gençlik Başımda Duman 2. Bölüm Özeti Tüyoları 24 Eylül Pazar günü tv8 den hemen önce dizihaberi.tv de sizlerle buluşuyor.

‘Gençlik Başımda Duman’ dizisi ikinci bölümüyle yarın 16.00’da, yeni bölümleriyle her cumartesi ve pazar 16.00’da TV8’de ekrana gelmeye devam edecek.

Gençlik Başımda Duman 2. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=VttansWNHww

Gençlik Başımda Duman Dizi Müziği

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.