Gençlik Başımda Duman 30 Eylül 1 Ekim 3. 4. Bölüm Tüyoları Özeti

Gençlik Başımda Duman 30 Eylül 1 Ekim 3. 4. Bölüm Tüyoları Özeti... Gençlik Başımda Duman dizisinde Emre Tuğçe’yle arasında olan ilişkiyi bitirmek için Cansel le bir aşk oyununa başlar. Ama bu aşk oyunu gereğe gönecek gibi ilerler. Cansel bu işvesi cilvesiyle herkesi etkiliyor.

Emre de bundan etkilenip bu aşk oyunu gerçeğe dönecektir. Tuğçe ayrılık acısı çekmektedir. Mehtap Akınla yakınlaşmaya çalışır ama Akının eski aşkı Tuğçe’yle arkadaş oldukça bunun olmayacağını düşünür ve bu yüzden de Tuğçe’yle tartışır.

Gökhan ise Melek ve Rabia aşkı arasında kaldı. Melek sevgilisi olmasına rağmen Rabia’yı kıskanıyor. Rabia da bu durumu kullanıyor ve her fırsatta Gökhan ve Melek’in karşısına çıkıyor. Dani’de Gökhanın yerinde spor eğitimi vermeye başlıyor.

Batuhan ve Nur’un evliliği aslında iyi gidiyor. Ama Leyla Sultan programdaki performansını gösteriyor ve sürekli Batuhan ve Nur’un arasını bozuyor. Bir şekilde Leyla yüzünden kavga eden çiftin huzuru kaçıyor. Gençlik Başımda Duman dizisinde yeni haftada neler olacak tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gençlik Başımda Duman 30 Eylül 1 Ekim 3. 4. Bölüm Tüyoları Özeti (2 Yorum)

  1. Bu dizi Canem olursa hic kimse izlenmiyecek cunki TUGEMMMMMM diye herkes izliyor TUGEM olmasa reytingler azalir her kes TUGEMMMM İSTİYOR YANİ EMRETUGCE bunlar olmasa bakmarizzz

Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2017