Gençlik Başımda Duman 7- 8 Ekim Yeni 5. 6.Bölüm Tekrarı Video İzle

Gençlik Başım Duman 7 8 Ekim Yeni Bölüm Tekrarı Video İzle... Gençlik Başımda Duman dizisi bir televizyonda bir youtube da derken en son tv8 de yayınlanmaya devam edecek denilmişti. Ancak 7 ve 8 ekim de cumartesi pazar günleri de  tv8 de yayınlanmadı. Gençlik Başımda Duman 7- 8 Ekim Yeni 5. 6.Bölüm Tekrarı Video İzle

Youtube da ise yayınlanmaya devam ediyor. Ama saat 16.00 da demelerine rağmen o saatte canlı olarak görülmedi.  Ancak youtube da en son 7 ekim yeni bölüm paylaşıldı. Bugün 8 ekim de yayınlanması gereken yeni bölümde yayınlanacak. Bundan sonra bizde sitemiz www.dizihaberi.tv de Gençlik Başımda Duman dizisi yeni bölümlerini paylaşacağız.

Aslında bu diziye hiç hak verilmedi. Aşkı romandan da kötü değil ya !! Gençlik Başımda Duman dizisi televizyonda sadece 2 hafta yayınlanabildi. Reytinglerinin düzelmesi beklenmedi bile. Hemen yayından kaldırıldı internet üzerinden verilmeye başlandı. Ancak iki sezondur Kısmetse Olur izleyenler bu dizide severek izlerdi. Çünkü programın devamı niteliğinde ve diyaloglarda da programdaki ilişkilere konuşmalara gönderme yapılıyor.

Gençlik Başımda Duman dizisi yeni bölümlerini sitemizden takip edebilirsiniz. Yorumlarınızı yazabilirsiniz. İşte 5. Bölümün tamamı:

Yeni klipler ve yeni sahneler sitemizde sizlerle olacak..

İşte 6. Bölümün tamamı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gençlik Başımda Duman 7- 8 Ekim Yeni 5. 6.Bölüm Tekrarı Video İzle (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 12 October 2017