Gençlik Başımda Duman 9.-10. Bölüm Videosu Tekrarı 21 -22 Ekim izle

Tv8 ekranlarında bir hafta ekrana gelen ancak daha sonra düşük reytinglerden dolayı yayından kaldırılan Gençlik Başımda Duman 9. ve 10. Bölüm Videosu Tekrarı 21 -22 Ekim haftasonu izlemek isteyenler için buraya koyacağız youtube videolarını. Her bölümü ile oldukça beğeni toplayan ancak tv de olmadığı için reytingleri çok düşük olan yapım videolarını dizihaberi.tv de bulabilirsiniz.

Gençlik Başımda Duman 9.-10. Bölüm Videosu Tekrarı 21 -22 Ekim izlemek için doğru yerdesiniz çünkü önceki haftaların videolarını da sitemizde bulabilirsiniz.. Leyla hanım kızı Nur ve damadı Batuhana daha ne kadar acı çektirecek dersiniz. Cevapları bu haftasonu bölümlerinde sizlere sunulacak.

Tuğçe hala Emre’yi kaybetmesinin ezikliğini yaşasa da artık alışacak illaki. Tüm bunları yaşarken olup bitenlere seyirci kalmasa da Emre ve Cansel arasındaki yakınlaşma onu resmen çıldırtıyor.. Aslında sadece aşk oyunu diye başlayan ilişkileri gerçeğe dönecek mi? Emre Cansel’e ilgili davransa da bir taraftan da kıskançlıkta zirveyi yaşar. Cansel Kurtan’la görüşmesi hayal kırıklığına sebep olabilir. Cansel’in bu ilişki karmaşası nasıl çözülecek? Gençlik Başımda Duman 9.-10. Bölüm Videosu Tekrarı aşağıda sizlere sunulacak.

İşte 9. Bölümün tamamı:

Merak edenler için bir sonraki bölüm 10. bölüm tamamı:

YORUMLAR

  1. Çok iğrenç Cansel olduğu için emrenin midesi geniş çöp deposu gibi oldu

  2. Cansel çıkarın çok iğrenç kız eseri nasıl aldatri

  3. ALLAH aşkına emre daha kaç kişiyi seviceksin ayçayı oranı buranı gösterme diyordun şimdi kötü açıklardan da vazgeçmiyorsun ıyyy

  4. Ya ben bu canseli hic sevmiyorum konusmasi gulusu davranisi cok itici geliyor emreylede hic yakismiyor

    1. cansel çok igrençsin ve yapmacıksın davranış hazal takliti ya…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.