Gençlik Başımda Duman Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizideki Ev Neresi Sete Nasıl Gidilir?

Tv8 ekranlarında bayramdan sonra başlayacak olan ve oldukça merak konusu olan Kısmetse Olur eski yarışmacılarının katıldığı ve oyunculuk deneyimlerini geliştirdikleri Gençlik Başımda Duman Dizisi Nerede Çekiliyor Dizideki Ev Nerede, Gençlik Başımda Duman Setine Nasıl Gidilir? sorularına cevap vereceğiz.

Kısmetse Olurun en çok beğenilen çiftleriyle çekimlerine başlayan Gençlik Başımda Duman Dizisinde Batuhan Cimilli, Nur Erkoç, Emre Ubeyli, Mehtap Taşkıran, Cansel Çördük, Gökhan Sara ve Rabia Karaca gibi herkesin az çok tanıdığı ağzı laf yapan güzel kızlar ve yakışıklı erkekler rol alıyor. Peki Gençlik Başımda Duman nerede çekiliyor?

Hemen cevap verelim bu sorulara.. Gençlik Başımda Duman Dizisi İstanbul’da Polenezköy’de deniz kıyısında havuzlu bahçeli güzel bir evde çekiliyor. Yaklaşık 2 aydır devam eden çekimler sonrasında ilk fragmanı dün tv8 de yayınlanan Gençlik Başımda Duman Dizisinin çekildiği evin resimlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Gençlik Başımda Duman Dizisi nerede çekim yapıyor dizi seti nerede kurulu manzaralı ev nerede gibi sorulara yeniden yanıt verelim:  Dizimiz İstanbul’da Polonezköy’de çekimlerine devam ediyor. Nur Erkoçun doğum yaptığı sahneler bir özel hastanede çekildi.

Gençlik Başımda Duman Dizisi Nerede Çekiliyor konumuzu açıkladık. Sizlerde dizi setine gitmek oyuncuları görmek tanışmak isterseniz veya dizide yan rollerde oyuncu olmak kısa figüranlık yapmak isterseniz yapımcı firma ile görüşebilirsiniz. Dizi hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.. Sizce bu dizi tutar mı?

Değerli ziyaretçimiz 23 Eylül cumartesi günü başlayan Gençlik Başımda Duman Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizideki Ev Neresi Sete Nasıl Gidilir? konusu hakkında sizde fikirlerinizi aşağı yazın lütfen. Şimdiden teşekkürler.

YORUMLAR

  1. Fazla uzun sürmez tutacağını zannetmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.