Gençlik Başımda Duman Dizisi Oyuncuları Kimler Ne Zaman Başlayacak?

Gençlik Başımda Duman Dizisi Oyuncuları Kimler Ne Zaman Başlayacak?.. Adı Gençlik Başımda Duman dizisi Kısmetse Olurun dizi versiyonu olacak. Kısmetse Olur programı da adı program olsa da zaten senaryo üzerinde çekilen bir dizi gibiydi. Gençlik Başımda Duman Tv8 ekranlarında yayınlanacak.

GENÇLİK BAŞIMDA DUMAN 23 EYLÜL CUMARTESİ BAŞLAYACAK. TV8 DE YAYINLANACAK DİZİYE YENİ İSİMLER DE DAHİL OLACAK.

Gençlik Başımda Duman dizisi olarak fragmanı tv8 de çıktı. Fragmanda geçen isimleri de sizlerle aşağıda paylaştık. Sizlerle Gençlik Başımda Duman dizisinin kadrosunu Kısmetse Olur programındaki adayların geçmişlerini de aşağıda tek tek paylaşayım. Sizlerde merak ettiklerinizi bize yazın lütfen..

Gençlik Başımda Duman; Kısmetse Olur dizisi oyuncuları Gökhan Sara, Melek Sultan, Rabia Karaca, Emre Ubeyli, Tuğçe, Cansel Çördük, Dani, Akın, Nur, Batuhan ve bebekleri Aselhan, Emre, Dani, Cansel, Mehtap, Rabia, Tuğçe, Gökhan, Nurun Annesi, Erdem, Tolga (Zuhal Topale çıkmıştı en son)… Dizi oyuncuları için en son Semihle görüşülmüş ve anlaşma imzalanmış. Semihte çok yakında ekibe katılacak.

Gençlik Başımda Duman Dizisi Oyuncusu:Nur Erkoç

Geçtiğimiz günlerde Aselhan isimli bebeğini dünyaya getiren ve dizide onu da oynatan Nur Batuhan Cimilli ile Kısmetse Olur evinde tanışıp evlenmişti. Gençlik başımda duman oyuncularından Nur Erkoç Cimilli annesi, kocaası ve yeni doğan bebeği ile birlikte dizide rol alıyor..

Gençlik Başımda Duman Dizisi Oyuncu: Batuhan Cimilli

Kısmetse Olur evinde önce Ayça beğen ile görüşen daha sonra ise Nur Erkoç ile görüşüp ilişkisini ilerleten ve Kısmetse olur evinde evlenen tek çiftten biridir. Batuhan Cimilli ile Nur Erkoç evlenmiş ve Aelhan adındaki bebekleri geçtiğimiz aylarda dünyaya gelmiştir.

Gençlik Başımda Duman Dizi Oyuncusu: Emre Ubeyli

Kısmetse Olur programının ilk sezonunda eve gelmiş olan Emre Ubeyli evde Hazal Atabek ile ilişkisi olmuştu. 1993 yılında Ankara’da doğan Emre Ubeyli, Açık Öğretim Spor Yönetimi mezunudur ve Fitness Antrenörlüğü yapmaktadır. Kısmetse Olur evinde gelin adaylarından Ayça Beğen ile olan birlikteliği çok konuşulmuş ve takdir toplamıştı ancak daha sonra ayrıldılar. Daha sonra eve dahil olan gelin adayı Hazal Atabek ile nişanlanmıştır.

Tv8 Gençlik Başımda Duman Dizisi Oyuncularından: Mehtap Taşkıran

Kısmetse Olur evinin unutulmaz simalarından birisi Mehtap Taşkıran 1985 yılında Yozgat’ta doğmuştur. Mehtap Taşkıran 1.71 m boyunda ve 57 kilogram ağrılığında olan Bankacılık ve Sigortacılık yüksek okul mezunu olan Mehtap Taşkıran yeşil gözlüdür. Mehtap Taşkıran yarışmadan önceki yaşamında bir evlilik yapmış ve daha sonra ayrılmıştır. Bu evlilikten doğmuş bir kız evlada sahiptir. Mehtap “Kısmetse olur” evindeki yarışmacılardan biri olan Murat Özbakan ile yakınlaşmıştı.

Gençlik Başımda Duman Dizisi Cansel Çördük Karakteri:

Kısmetse Olurun ilk gelin adaylarından birisidir. Programa girdiğinde ilk başta Emreden hoşlansa da Ayçanın Emre ile ilişkiye başlaması onu hayal kırıklığına uğrattı. Ardından Eser Cansel için geldi ve Canseli aşkına inandırdı. Cansel ile Eser uzun bir ilişki yaşadılar. Kısmetse Olur 1. Sezonun birincileri Cansel ve Eser çifti idi ancak onlar ailelerini ikna edemedikleri için evlenmek istemedi ve ödülü reddettiler. Ödül Nur ve Batuhan çiftine kalmıştı.

Tv8 Gençlik Başımda Duman Dizisi Oyuncusu: Gökhan Sara

Kısmetse Olur 2. sezon adaylarından olan Gökhan Sara girer girmez dikkat çekmişti. Gökhanın evde en uzun ilişkisi Rabia ile oldu. Gençlik başımda duman dizisinde de Rabia ile ilişki yaşaması bekleniyor. İki ailede onaylamış ancak Rabia ve Gökhan ayrılmışlardı. 

Gençlik Başımda Duman Dizisi Rabia Karaca

Rabia Karaca Kısmetse Olur gelin adaylarından. Evde sadece Gökhan Sara ile ilişki yaşadı. Gökhan Sara ile aileleri bile tanışmıştı ancak Rabia ve Gökhan anlaşamadı ve ayrıldılar. Rabia sonrasında programdan çıktı sonra geri geldi Gökhandan sonra kısa süreli ilişkiler yaşasa da kimseye gönlünü veremedi. Ama yakın zamanda gece klübünde çıkan resimlerde Zuhal Topal Serkan’la görüntülendi. Rabia Serkan’la sevgili mi? Serkan diziye dahil olur mu göreceğiz.

Gençlik Başımda Duman Dizisi Leyla Keskin

Gençlik Başımda Duman dizisine katılan Nur’un annesi. Nurun annesi dizide istenmeyen kaynanadır. Batuhan onu evden kovar. Dizi icabı gibi görünse de aslında gerçek hayattan alıntılar maalesef!

Gençlik Başımda Duman Dizisi Tuğçe Yılmaz

Tuğçe Kısmetse Olur 2. sezon katılmıştı ve Emre’yle ilişki yaşamıştı. Emre Hazal’dan sonra Tuğçe ile ilişki yaşadı. Program bitti kısa süre sonra da Tuğçe ve Emre ayrılmıştı.

Gençlik Başımda Duman Dizisi Melis Buse Betkayan

Kısmetse Olurda en çok konuşulan gelin adayı Melis’ti. Melis Erdemle ilişki yaşamıştı ilk sezonda. Ancak ayrıldılar Melis çok kavgacı herkesle tartışan bir kızdı. Evdeki arkadaşlarına çok iyi davranırken diğerlerine düşman kesilir evdekilerin canına okurdu desek yeridir !

Gençlik Başımda Duman Dizisi Daniela Grajdeanu

Kısmetse Olur da Dani ilk sezonda katılmıştı. Dani hanımefendiliğiyle dikkat çekmişti. Programda Emre’den hoşlandığını yeri geldiğinde belli etse de Emre onunla pek ilgilenmedi. Dani sonrasında kendini seven Tankut ile ilişki yaşadı. Tankutla program sonrasında da uzun süre ilişkileri devam etti. Ama sonrasında ayrıldılar Tankut ikinci sezona da katılmıştı.

Gençlik Başımda Duman Dizisi Melek Çelebi

Evde kısa süre durmuş olsa da tüm evi birbirine katacak bilgileri eve konuk geldiğinde anlattı. Ayça’yla arkadaşım deyip erkekler evinde Aykut’a Ayça hakkında neler anlattı aralarını bozuyordu nerdeyse. Sonrasında dışarı da Eser’le ilişki yaşamıştı. Gökhan Sara ile de görüştüğü gelen bilgiler arasında.

Gençlik başımda duman dizisi çekimleri devam ediyor. İlk bölümü de 4 eylül ya da 11 eylül pazartesi başlayacak.

Kısmetse Olur Gençlik Başımda Duman dizisi TV8 de her gün yayınlanacak. Program kadar izlenir mi sizce? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Kimler Gençlik Başımda Duman dizisine dahil olacak: Gençlik Başımda Duman Dizisinde Olmayan ancak ileriki bölümlerde gelmesini beklediğimiz oyuncular da bulunuyor. Ayça Aykut Erdem Semih Tankut Didem Ceyda Adnan ve Gamze gibi oyuncular anlaşma imzaladılar ancak daha sonra diziye katılacakları kesinleşti. Yani yapımcı hemen hepsini birden diziye dahil etmek yerine zamana yaymayı tercih etmiş. Gençlik Başımda Duman Dizisi Oyuncuları konumuzu güncel tutmaya devam edeceğiz. Son Güncelleme: 23 Eylül Cumartesi

YORUMLAR

 1. Çok güzel yarısma olucağana eminim:-)

 2. Çok güzel yarısma olucağana eminim:-)

 3. Sabırsızlıkla bekliyorum

 4. Aycan olmadıktan sonra ve onur tabiki bu dizi izlenmez onay olursa reyting tavan şahsen onay yoksa ben izlemem zaten aycan gittiğinde de hiç izlememiştim gelince tekrar izlemeye başladım onayyyyy

  1. ne zaman genclik basimda duman melis yok zaten adnan didem de yok iyi olsu nur batu canlarim sizi cok seviyorum.nurbattt canem de iyi kotu diyi.

 5. melis olmasaydı keşke çok sinir bozucu karakter

 6. melis olmasaydı keşke çok sinir bozucu karakter

 7. Bence onay çifti diziye kalsın dizi reyting kırar

 8. Bence melis olmamalıydı.tuĝçe ve semih yakışır

 9. Bence tutulur çünkü emreyle tuğce güzel romantik aşk yaşayacak gibi geliyor bana inşallah romantik ağlatan bir dizi olur sabırsızlikla bekliyorum

 10. Ayensiz olmaz nurun annesi ne alaka ayça ekin bepen gelmeli zatrn ikisi aşırı beğeniliyodu de reyting kırmak isityosanız onlae kesin olmalı

 11. Ayça ekin begende gelmeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.