Gençlik Başımda Duman Gökhan Rabia Aşkı Devam Edecek mi Bitecek mi?

Sevgili ziyaretçilerimiz daha önceden Kısmetse Olura aşina olanlar varsa daha iyi bilirler ki Gökhan Sara ve Rabia Karaca arasında oldukça uzun süren bir ilişki yaşanmış aileleri de izin vermesine rağmen Gökhanın kaçamakları yüzünden ilişkinin bittiği açıklanmıştı. Şimdi yeni bir dizi başlıyor.. Gençlik Başımda Duman tv8 ekranlarında..

Şimdi merak edilen konu ise Gençlik Başımda Duman dizisinde Gökhan Rabia Aşkı Devam Edecek mi yoksa farklı insanlar mı hayatlarına girecek ikili arasındaki aşk tamamen Bitecek mi? Daha önce program devam ederken birlikte yaşadıkları aşk ile gündemde kalmışlardı. Bu ilişki gayet ciddi ilerlemesine rağmen bir türlü nihayet bulamadı. Anneleri bile programa gelip tanışmalarına hatta yemek bile yemelerine rağmen Rabia ve Gökhan bir türlü ileri gidemeyip ayrılmışlardı.

Gökhan daha sonra programda başka bir ilişki daha yaşamış ve Rabia onu çok kıskanmıştı. Haftalarca ağlayıp aşkının gerçekçi olduğunu gösteren Rabia daha sonra gönüllü olarak Kısmetse Olurdan elenmişti. Gençlik Başımda Duman dizisinde Gökhan ve Melek’i sevgili rolünde gösterdiler ancak gerçekte bir ilişkilerinin olmadığını zamanla göreceğiz. İlerleyen süreçte dizide Gökhan ve Melek ayrılırken Gökhan yeniden Rabiaya dönecek.

Dizi gereği Gökhan Rabia Aşkı Devam Edecek mi Bitecek mi yeniden alevlenir mi bilemiyoruz. Bu konuda sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Gençlik Başımda Duman Gökhan Rabia Aşkı hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

YORUMLAR

  1. In guzal ask Gograp Gograp lutfan olsun onlari cok ozledik

  2. Bece rabiya ve gökan aşkını izliyelim melek gerçekten çok sıkıcısın ve gökana da hic yakışmıyorsun

  3. Öncelikle diziniz hayırlı olsun çok güzel olmuş ama lütfen rabia ve Gökhan’ın aşkı devam etsin onlar birlikte daha guzel ve dizi öyle daha güzel olucak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.