Gençlik Başımda Duman İlk Fragmanı Yayınlandı TV8

Gençlik Başımda Duman İlk Fragmanı Yayınlandı TV8… Gençlik Başımda Duman diziis çekimleri başlayalı 1 aya yaklaştı. Ama ne fragman vardı ortada ne başlama tarihi. Gençlik Başımda Duman dizisi ile ilgili bilgiler netleşmeye başladı.

Yapımcısı Haluk Şirin Kısmetse Olur’un yapımcısı da oydu. Twitter hesabından bilgileri paylaştı. Diziniz Gençlik Başımda Duman 4 eylül demi yoksa 11 eylül de mi başlasın? twiti atmıştı önceden. Bugünse yeni bir paylaşım yaptı ve paylaşımda ” Gençlik Başımda Duman dizisi ilk tanıtımı akşam 6 dan sonra tv8 de.” dedi.

Gençlik Başımda Duman dizisi kanald de yayınlanacak diye beklerken tanıtımın tv8 de yayınlanacağını öğrendik. Acun Ilıcalı yani tv8 in sahibi Gençlik Başımda Duman dizisini de almış demek ki. Tv8 de yayınlanacak olan dizinin yayın tarihi de kesinleşince haber vereceğiz.

Emre nin Cansel’in Rabia nın Gökhan’ın rol aldığı ve daha bir çok adayın boy göstereceği dizi nasıl olacak merakla bekliyoruz. Gençlik Başımda Duman dizisi ilk fragmanını paylaşıyoruz. Sizce bu dizi tutar mı?

Gençlik Başımda Duman İlk Fragmanı Yayınlandı TV8 de ekrana gelecek olan yapımın ilk fragmanı şimdi dizihaberi.tv de sizlerle buluşuyor..
Gençlik Başımda Duman İlk FragmanıBomba fragman yayınlandı. Dizihaberi.tv olarak ilk sizler için sunuyoruz tanıtım fragmanını.. Lütfen sayfamızı beğenip paylaşın sosyal medyada. Teşekkürler..

Dizinin oyuncu kadrosunun tamamı BURADA..

YORUMLAR

  1. Diziyi sabirsizlikla bekliyorum…

  2. Tutar rabia gökhan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.