Gençlik Başımda Duman Ne Zaman Başlayacak 4 Eylül Mü 11 Eylül Mü?

Gençlik Başımda Duman Ne Zaman Başlayacak 4 Eylül Mü 11 Eylül Mü?… Gençlik Başımda Duman dizisi Kısmetse Olurun dizi versiyonu olarak ekranlara gelecek. Emre ve Canselin başrolünü oynayacağı dizide gelin ve damat adaylarının aşkları duygu durumları anlatılacak.

Dizi 18 eylülde tv8 ekranlarında başlayacak

Aşk, ihanet, intikam hırs hepsi var bu dizide. Yani programın formatıyla aynı diyebiliriz sadece bu sefer ki gerçekten senaryo üstünden oynanacak. Bazı sahnelerin gerçek olduğu da söylenenler arasında. Mesela Emre ve Tuğçenin hesaplaşma sahnesi var. Emre Tuğçe ayrılırken bir konuşma yapılıyor bu sahne gerçek yüzleşmeleri deniliyor.

 

Gençlik Başımda Duman dizisi yayın günü hakkında kesin olmayan söylentiler var. Yapımcısı Haluk Şirin attığı twitte söyleyin diziniz Gençlik Başımda Duman 4 eylül de mi yoksa 11 eylül de mi başlasın diyor?

Gençlik Başımda Duman tüm seyirciler 4 eylül pazartesi istese de bakalım yayıncı kanal yani tv8  hangi gün isterse o günde yayınlanacaktır. Gençlik Başımda Duman dizisi muhtemelen 4 eylülde yayınlanacaktır.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.