Gençlik Başımda Duman Neden Yayınlanmıyor İnternette ve Tv8 de Yeden Yok

Gençlik Başımda Duman Neden Yayınlanmıyor İnternette ve Tv8 de Yeden Yok.. Gençlik Başımda Duman dizisine büyük haksızlık yapıldığını düşünüyoruz. Geçtiğimiz iki sezon boyunca Kısmetse Olur programını izleyen birisi olarak bu dizinin de program kadar izleneceğini düşünüyordum.

Ancak Tv8 ekranlarında sadece 2 hafta yayınlandı. Reyting düşüklüğü sebep gösterilerek de yayından kaldırıldı. Sonrasında Youtube kanalından yayın yapılacağı söylendi ancak orada da sadece bir iki bölüm yayınlandı. Yani dizi ile ilgili bu kararsızlık izleyiciyi bezdirdi.

Gençlik Başımda Duman dizisinde hafta sonu youtube kanalında yayınlanacak diye hala merakla bekliyoruz. Dizi ile ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce devam etmeli mi dizi yoksa bitirilmesi en doğru karar mı?

YORUMLAR

  1. Bence devam etmeli çok güzel

  2. Bence devam etmeli çok güzel 16 bölümü bekliyoruz lütfen bilgi verirmisiniz

  3. MEHMET CİHAT KARASEL artık dizi ile ilgilenen yok.internette yayınlanıyordu bu hafta yoktu.Ne oldu ne bitti hiç haberimiz yok.16.bölüm yayınlanmayacak galiba.Zaten şu sayfada herkesin resimleri veya adları geçiyor sadece TUĞÇE yok .Eğer TUĞÇE olmazsa yayınlanmasın daha iyi.zaten TUĞÇE yoksa fazla seyreden de olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.