Gençlik Başımda Duman Tüyoları Setten Haberleri Bilgileri

Gençlik Başımda Duman Tüyoları Setten Haberleri Bilgileri… Gençlik Başımda Duman dizisi yeni sezonda kanald ekranlarında yayınlanacak. Ancak yayınlanacağı gün henüz açıklanmadı. Gençlik Başımda Duman dizisi bilgilerini bu konumuzda sizlerle paylaşacağız.

Gençlik Başımda Duman dizisi setinden tüm bilgileri tüyoları bu konumuzu sürekli güncelleyerek sizlere duyuracağız. Gençlik Başımda Duman dizisi ilk çekimleri başladığında Cansel ve Emre sevgili olmuştu üstelik sadece dizi de değil gerçekte de sevgili oldular. Sette hep sarmaş dolaş geziyorlarmış.

Şimdi gelen son haberlere göre de Tuğçe Emre ilişkisi başladı. Canem ilişkisini bitirdiler dizi gereği. Gökhan da dizi gereği Rabia’ya yönelmeye başlıyor.  Mehtap Akın a yakınlaşmaya çalışırken bu sefer işler tersine dönüyor ve Akın Mehtap’ın peşinden koşmaya çalışıyor.

Dizide sürekli bir şeyler ilişkiler değişiyor. Senaristler bile deneme sürecinde bu yüzden de hala fragmanı yayınlamadılar. Gençlik Başımda Duman dizisi bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Ağustos 2017