Gerçek Yalanlar Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Haberleri (Ne Zaman)

Gerçek Yalanlar Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Haberleri (Ne Zaman)… Gerçek Yalanlar dizisi yeni projeler arasında. İddialı bir proje olan Gerçek Yalanlar dizisi bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Gerçek Yalanlar dizisi 25 Film yapımcılığında yayınlanıyor. Gerçek Yalanlar dizisinin yapımcısı olan 25 Film daha önce Deli Gönül ve Bu Sayılmaz filmlerinin yapımcısıydı.

Gerçek Yalanlar Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Haberleri (Ne Zaman)

Gerçek Yalanlar dizisi senaryosunu da Toprak Karaoğlu yazıyor. Daha önce bir çok dizinin senaryosunda görev alan başarılı senarist bakalım nasıl bir performans ortaya koyacak. Gerçek Yalanlar dizisi cast çalışmaları devam ediyor. Gerçek Yalanlar dizisi hakkında henüz bir bilgi yer almıyor. Gerçek Yalanlar dizisi oyuncu arayışları devam ederken yayınlanacağı kanal hakkında da bir bilgi yer almıyor.

Gerçek Yalanlar dizisinin oyuncu kadrosu: Gerçek Yalanlar dizisinin baş rolleri ve yardımcı rollerde oynayacak oyuncular henüz kesinleşmese de kısa süre içinde belli oldukça buraya ekleyeceğiz. Gerçek Yalanlar dizisi oyuncuları netleştiğinde sizlerle bu sayfadan paylaşacağız. Gerçek Yalanlar dizisi konusu ve hikayesinin oldukça özgün ve sıra dışı olması bekleniyor. Dizinin oyuncuları nasıl olmasını beklersiniz? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Gerçek Yalanlar dizisi Nerede Çekiliyor:

Gerçek Yalanlar dizisinin hangi ilde ilçe veya köyde çekildiğini gidilen mekanları fragmandaki yerleri sizlere bu sayfadan duyurmaya ve görseller eşliğinde paylaşıp bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Gerçek Yalanlar dizisi şarkısı Müziği Jenerik Fon:

Gerçek Yalanlar dizisinde çalan şarkılar jenerik ve fon müziklerini sizlerin istekleri doğrultusunda paylaşmaya devam edeceğiz. Gerçek Yalanlar dizisine dair her ne varsa sizlere bu sayfadan duyurulacaktır.

Gerçek Yalanlar dizisi hangi kanalda Ne Zaman Başlıyor?

Gerçek Yalanlar dizisinin başlama tarihi 2019 yılının ortaları olarak düşünülüyor. Kanal hakkında ise Show tv veya fox tv oma ihtimali yüksek. Gerçek Yalanlar dizisiyle ilgili gelişmeleri duyurmaya devam edeceğiz.

Not: 25 Film’in Toprak Karaoğlu ve ekibinin yazdığı, Selim Demirdelen’in ise yöneteceği “Gerçek Yalanlar” adlı dizi projesi (Eğer yeni bir gelişme olmazsa) eylül sezonuna ertelendi. Gerçek Yalanlar dizisinin 2019 2020 sezonunda yayınlanması bekleniyor..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2018